دانلود پاورپوینت رفتار پایدار مصرف کننده نسل هزاره سوم هندی

دانلود پاورپوینت رفتار پایدار مصرف کننده نسل هزاره سوم هندی
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12584
تعداد اسلایدها
19
تعداد شکل، نمودار و جداول
2
عنوان کامل
رفتار پایدار مصرف کننده نسل هزاره سوم هندی: تعدادی شواهد و مدارک
رشته های مربوط
مدیریت
گرایشهای مربوط
مدیریت کسب و کار - مدیریت منابع انسانی - مدیریت استراتژیک
فهرست
فصل 1- پیشینه
فصل 2 – مروری برکارهای پیشین
فصل 3- چارچوب تحقیق، روش تحلیل، و داده ها
فصل 4 – یافته های کلیدی و گفتمان
فصل 5 – نتیجه گیری
عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

چارچوب تحقیق، روش تحلیل، و داده ها
این مقاله با تکیه بر مفهوم نظری چارچوب ارزش باور هنجار (VBN) تهیه شده که توسط استرن مطرح شده است، و همان چارچوب را در بستر کشور هند اعمال کرده و گسترش می دهد. این چارچوب دقیقا توضیح می دهد که زنجیره ی علّی که به تعیین رفتار منتهی می شود پنج متغیر کلیدی را دربر می گیرد: (1) ارزش های فردی (ارزش زیست گرایانه، نوع دوستانه، و خودخواهانه)، (2) جهان بینی اکولوژیکی، (3) پیامدهای نامطلوب برای اهداف مهم و ارزشمند، (4) توانایی ملموس در کاهش تهدید، و (5) هنجارهای فردی برای اقدامات حامی محیط زیست. این زنجیره ی المان های شخصیتی تقریبا پایدار و محوری به سمت باورهای متمرکزتر در رابطه با روابط انسان ها با محیط زیست، و مسئولیت فرد برای انجام اقدامات اصلاحی و سازنده در حرکت است.
چارچوب VBN در جهت مقایسه ی شاخص های متفاوت رفتار حامی محیط زیست در برابر سه چارچوب دیگر برپایه ارزش اکولوژیکی نیز مورد استفاده قرار گرفته است. این مقایسه ها نشان می دهند که VBN نسبت به سایر نظریه ها و چارچوب های متناقض واریانس بیشتری را آشکار می کند. درحالیکه چارچوب VBN در راستای ارزیابی رفتار معنادار زیست محیطی مصرف کننده محدود می باشد، مقاله حاضر با توسعه ی چارچوب از طریق گنجاندن ابعاد اجتماعی و اقتصادی رفتار پایدار مصرف کننده به سمت جلو حرکت می کند.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه