دانلود پاورپوینت تاثیر سازمان های بین المللی بر روی توسعه سازمانی فعالیت سرمایه گذاری

دانلود پاورپوینت تاثیر سازمان های بین المللی بر روی توسعه سازمانی فعالیت سرمایه گذاری
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12505
تعداد اسلایدها
27
تعداد شکل، نمودار و جداول
2
عنوان کامل
تاثیر سازمان های بین المللی بر روی توسعه سازمانی فعالیت سرمایه گذاری
رشته های مربوط
اقتصاد - مدیریت
گرایشهای مربوط
اقتصاد مالی - اقتصاد پولی - مدیریت مالی
فهرست
فصل 1 – مقدمه
فصل 2 – مرور مطالعات پیشین
فصل 3 – مواد و روشها
فصل 4 – نتایج
فصل 5 – بحث
فصل 6 – نتیجه گیری ها
عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

نتایج
یافته کلیدی مطالعه حاضر، عدم تقارن جریانات ورودی FDI است که در روندهای معین آشکار می گردد. در دوره 1990-2010 حجم FDI جهانی با یک گام تسریع شده 7 برابری افزایش یافت اما توزیع جغرافیایی آن تقریباً بدون تغییر باقی ماند. در سال های 1990 و 2010 اروپا و آمریکای شمالی به ترتیب 53 و 30 درصد از FDI را دارا بودند و آمریکای لاتین هم شاهد افزایش اندکی در جریانات ورودی FDI خود از 4 درصد به 6 درصد بود. در ضمن آفریقا در سال 2010 کمترین سهم از FDI جهانی را دارا بود.
بخش های اصلی در آفریقا و آمریکای لاتین و جزایر دریای کارائیب (LAC) به ترتیب 28 و 22 درصد از FDI را دریافت کردند که در مقایسه با کشورهای در حال توسعه در آسیا خیلی بالاتر است. البته کشورهای آسیایی بخش قابل توجهی از FDI را روانه بخش های خدمات خود می کنند. تمایل به ادغام و مالکیت (M&A) فرا مرزی در صنعت پردازش ممکن است انحصار بازار در کشورهای منفرد را شامل گردد و بنابراین منجر به توزیع بخشی نامتقارن از FDI گردد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه