دانلود پاورپوینت بررسی توسعه تئوری در مدیریت زنجیره تامین پایدار

دانلود پاورپوینت بررسی توسعه تئوری در مدیریت زنجیره تامین پایدار
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12504
تعداد اسلایدها
20
تعداد شکل، نمودار و جداول
1
عنوان کامل
بررسی توسعه تئوری در مدیریت زنجیره تامین پایدار
رشته های مربوط
مهندسی صنایع
گرایشهای مربوط
لجستیک و زنجیره تامین
فهرست
خلاصه
1- مقدمه
2-شناسایی مفهوم اصلی
3. بررسی ویژگیهای پایه
4. چگونه در SSCM حرکت نماییم؟
5. نتیجه گیری
تایید شخصی
شفاف سازی تعارض منافع
سپاسگزاری
منابع
عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

A) مشکلات محیطی
مشکلات مهم از قبیل تغییرات محیطی و انتشار دی اکسید کربن توجه زیادی را به خود جلب مینمایند. با تخصیص دامنه وسیعتری به مباحثات مربوط به کره زمین، بسیاری از مشکلات زیست محیطی به ندرت به مدیریت زنجیره تامین متصل می شوند. به عنوان مثال، با نگاهی به تنوع جانوری، استفاده از فسفر و نیتروژن به تدریج به مباحثات زنجیره تامین متصل میگردد. این امر امکان بررسی چالشهای محیطی جدید را به عنوان آزمونی در مورد استفاده از ساختارها و مفاهیم توسعه یافته در این محدوده، به کار میبرد.
B) مشکلات اجتماعی
قسمت اجتماعی به خوبی پوشش داده نشده است. هنوز مشکلات بسیاری باقی مانده و قسمتهای فقیر جامعه و اقتصادهای در حال ظهور نیازمند تحقیقات بیشتری هستند. در همین زمینه، گستره ایی از مشکلات اجتماعی مورد توجه قرار گرفته اند. بنابراین، فرصتهای مطالعاتی فراوانی از جمله ایجاد ارزشهای اجتماعی و پایدار وجود دارد که زنجیره های تامین مناسب را نشانه رفته اند.یکی از موضوعات خاص برده داری مدرن می باشد که در مرکز توجه تحقیقات زنجیره تامین قرار دارد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه