دانلود پاورپوینت مطالعه تجربی رهبری، فرهنگ سازمانی، تعارض و اخلاق کاری در تعیین عملکرد کاری

دانلود پاورپوینت مطالعه تجربی رهبری، فرهنگ سازمانی، تعارض و اخلاق کاری در تعیین عملکرد کاری
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12494
تعداد اسلایدها
26
تعداد شکل، نمودار و جداول
4
عنوان کامل
مطالعه تجربی رهبری، فرهنگ سازمانی، تعارض و اخلاق کاری در تعیین عملکرد کاری در مرجع آموزشی اندونزی
رشته های مربوط
مدیریت
گرایشهای مربوط
مدیریت اجرایی، مدیریت عملکرد، مدیریت منابع انسانی
فهرست
فصل 1. مقدمه
فصل 2. مواد و روش ها
فصل 3. نتایج
فصل 4. بحث
فصل 5. نتیجه گیری
عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

نتایج

قدم اول بررسی مدل اندازه گیری است. ارزیابی مدل اندازه گیری قابلیت اطمینان و صحت سازه ها را با آیتم های متناظر هر یک آن ها تعیین می کند. سه جنبه در تعیین پذیرفته شدن مدل اندازه گیری وجود دارد: صحت همگرایی، قابلیت اطمینان همسانی درونی، و روایی افتراقی. صحت همگرایی مقیاسی است که نشان می دهد یک معیار با معیارهای جایگزین در یک سازه مشترک همبستگی مثبت دارد. قابلیت اطمینان همسانی درونی شکلی از قابلیت اطمینان است که به منظور بررسی همسانی و پیوستگی نتایج همه ی آیتم ها در یک تست ثابت استفاده می شود، و از طرفی تعیین می کند که آیا آیتم های اندازه گیری یک سازه دارای امتیاز یکسان هستند یا خیر. روایی افتراقی است که حدی است که یک سازه را از سازه های دیگر توسط استانداردهای تجربی متمایز می کند. بارگذاری های تعاملی و معیار فورنل-لارکر(Fornell-Larcker) معمولا به منظور ارزیابی روایی افتراقی استفاده می شوند.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه