دانلود پاورپوینت اثر ویتامین D بر پاراکسوناز-۱، ظرفیت تام آنتی اکسیدانی و ۸-ایزوپروستان در کودکان مبتلا به ADHD

دانلود پاورپوینت اثر ویتامین D بر پاراکسوناز-۱، ظرفیت تام آنتی اکسیدانی و ۸-ایزوپروستان در کودکان مبتلا به ADHD
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12480
تعداد اسلایدها
16
تعداد شکل، نمودار و جداول
2
عنوان کامل
اثر ویتامین D بر پاراکسوناز-۱، ظرفیت تام آنتی اکسیدانی و ۸-ایزوپروستان در کودکان مبتلا به ADHD
رشته های مربوط
پزشکی - روانشناسی
گرایشهای مربوط
روانشناسی رشد - مغز و اعصاب
فهرست
فصل 1: مقدمه
فصل 2: روشها
فصل 3: نتایج
فصل 4: بحث
فصل 5: محدودیتها
فصل 6: نتیجه گیری
عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

نتایج

در مجموع 86 کودک مبتلا به ADHD برای مطالعه ما انتخاب شدند که از این میان 75 نفر (37 نفر دریافت کننده ویتامین D و 38 نفر دریافت کننده دارونما) این کارآزمایی را به انجام رساندند. چاقی با استفاده از صدک BMI در دو گروه تعیین شد و هیچ تفاوت قابل توجهی در صدک BMI، بین دو گروه مشاهده نشد. از نظر مصرف غذاهای حاوی انرژی، کربوهیدرات، چربی، پروتئین، ویتامین D، ویتامین C، ویتامین E، سلنیوم، کلسیم، EPA، DHA و بتاکاروتن نیز در بین گروه ها تفاوتی وجود نداشت. اما در گروه ویتامین D افزایش قابل توجهی در 25(OH)D موجود در خون مشاهده شد. از نظر قرار گیری در معرض نور خورشید هم تفاوت قابل توجهی در بین دو گروه دیده نشد. نتایج تحلیل کوواریانس تک متغیره نشان داد که پس از گذشت 3 ماه، در سطح 8 ایزوپروستان به عنوان یک نشانگر تنش اکسایشی و همچنین در سطوح پاراکسوناز-1 و TAC سرم کاهش قابل توجهی در هر دو گروه مشاهده نشد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه