دانلود پاورپوینت اثر پیش بینانه هیجانات روانی منفی اضطراب و افسردگی بر پیش آگهی ضعیف بیماران CHD

دانلود پاورپوینت اثر پیش بینانه هیجانات روانی منفی اضطراب و افسردگی بر پیش آگهی ضعیف بیماران CHD
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش پاورپوینت
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12405
تعداد اسلایدها
15
عنوان کامل مقاله
اثر پیش بینانه هیجانات روانی منفی اضطراب و افسردگی بر پیش آگهی ضعیف بیماران CHD با کاشت استنت و بهبود اقدامات مداخله بالینی
رشته های مربوط
روانشناسی، پزشکی
گرایشهای مربوط
روانشناسی بالینی، قلب و عروق، روانپزشکی
فهرست
فصل اول: مقدمه
فصل دوم: بیماران و روشها
فصل سوم: نتایج
فصل چهارم: بحث
عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

نتایج
در مقایسه با بیماران بدون MACE، بیماران مبتلا به MACE اضطراب بیشتر(56.25% در مقابل 30.63%)، افسردگی (62.5% در مقابل 22.88%، P <0:01)، اضطراب همراه با افسردگی (46.88% در مقابل 15.50%، P <0:01)، و سابقه فشار خون بالایی (71.8٪ در مقابل 39.11٪، P <0:01) داشتند. از طریق تحلیل رگرسیون خطر متناسب کاکس، مشخص شد که خطر MACE در بیماران مضطرب بیشتر از بیماران غیرمضطرب است. این نشان داد که اضطراب یک پیش‌بینی‌کننده مستقل برای بروز تجمعی MACE است. همچنین مشخص شد که خطر ابتلا به MACE در بیماران مضطرب و افسرده بطور قابل توجهی بالاتر از افراد فاقد اضطراب و افسردگی بود. پس از غربالگری، مشخص شد که اضطراب همراه با افسردگی می‌تواند پیش بینی کننده بروز MACE باشد. خطر MACE در بیماران مبتلا به اضطراب و افسردگی 702/3 برابر نسبت به بیماران فاقد اضطراب و افسردگی بیشتر بود. از طریق تحلیل رگرسیون کاکس، مشخص شد که خطر MACE در بیماران مضطرب و افسرده 793/2 برابر نسبت به بیماران بدون اضطراب و افسردگی بیشتر بود (95% CI 0.914~8.526) اما از نظر آماری معنی دار نبود. از نتایج فوق، می‌توان مشاهده کرد که اضطراب به تنهایی خطر ابتلا به MACE را افزایش نمی‌دهد، در حالیکه افسردگی یا اضطراب همراه با افسردگی خطر ابتلا به MACE را افزایش می‌دهد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه