دانلود پاورپوینت تأثیر روانی پاندمی کووید-19 در میان زنان تحت مراقبت های ناباروری

دانلود پاورپوینت تأثیر روانی پاندمی کووید-19 در میان زنان تحت مراقبت های ناباروری
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش پاورپوینت
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12358
تعداد اسلایدها
18
عنوان کامل مقاله
تأثیر روانی پاندمی کووید-19 در میان زنان تحت مراقبت های ناباروری، یک گروه فرانسوی – تأثیر روانی PsyCovART ویروس کووید 19: PsyCovART
رشته های مربوط
پزشکی، روانشناسی
گرایشهای مربوط
روانشناسی عمومی، روانپزشکی، جراحی زنان و زایمان، اپیدمیولوژی
فهرست
فصل 1 – مقدمه
فصل 2 – مواد و روش ها
فصل 3 – آنالیز و تحلیل آماری
فصل 4 – نتایج
فصل 5 – بحث و گفتمان
فصل 6 – نتیجه گیری
عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

مواد و روش ها
در این مطالعه یک نظرسنجی آنلاین از طریق ایمیل انجام گرفت. و زنانی که تحت مراقبت ها و درمان ناباروری بودند از طریق ایمیل به این مطالعه و نظرسنجی دعوت شدند. در این نظرسنجی از سابقه و پیش زمینه ی بیمار و مشخصات فردی او سوال شد. مدت ناباروری و درمان هایی که انجام گرفته نیز مورد بررسی قرار گرفتند. مطابق با پاندمی کووید 19 یک سری سوالات مشخص از افراد پرسیده شد:
"آیا پاندمی کووید 19 مانع ملاقات شما با پزشکتان یا رفتن به بیمارستان شد؟"، "درمقایسه با دوره ی قبل از قرنطینه استرس و فشارروانی خود را چگونه ارزیابی کردید؟"، "در زمان شروع قرنطینه شما در چه مرحله ای از درمان ART خود قرار داشتید؟"، "در طول مدت شیوع کووید 19 آیا شخصا به توقف درمان ART خود فکر کردید؟، "آیا در طول مدت قرنطینه متوجه هیچ گونه تغییری در روابط خود شدید؟.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه