دانلود پاورپوینت یک مسیر میانجی از هوش هیجانی تا استفاده مشکل ساز از رسانه های اجتماعی در نوجوانان

دانلود پاورپوینت یک مسیر میانجی از هوش هیجانی تا استفاده مشکل ساز از رسانه های اجتماعی در نوجوانان
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش پاورپوینت
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12356
تعداد اسلایدها
20
عنوان کامل مقاله
یک مسیر میانجی از هوش هیجانی تا استفاده مشکل ساز از رسانه های اجتماعی در نوجوانان: میانجی گری ترتیبی استرس ادراک شده و علائم افسردگی
رشته های مربوط
روانشناسی
گرایشهای مربوط
روانشناسی بالینی، روانشناسی بالینی کودک و نوجوان
فهرست
فصل 1- مقدمه
فصل 2- روش ها
فصل 3- نتایج
فصل 4- بحث
فصل5- نتیجه گیری
عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

نتایج

بر اساس فرضیه 1، مشاهده شد که هوش هیجانی و علائم افسردگی ارتباط معکوس و قابل توجهی باهم دارند بدین معنا که هر چه هوش هیجانی افراد کمتر باشد، سطوح استرس ادراک شده، علائم افسردگی و استفاده مشکل ساز از شبکه های اجتماعی در آن ها بیشتر خواهد بود. علاوه بر این، مشاهده شد که بین استرس ادراک شده، علائم افسردگی و استفاده مشکل ساز از شبکه های اجتماعی نیز ارتباط معناداری وجود دارد. به طور مشابه، علائم افسردگی به صورت مثبت و قابل توجهی با استفاده مشکل ساز از شبکه های اجتماعی در ارتباط است. در نتیجه، می توان علائم افسردگی را تا حدی واسطه میان ارتباط هوش هیجانی و استفاده مشکل ساز از شبکه های اجتماعی دانست.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه