دانلود پاورپوینت رابطه بین قدرت اسپرینت و عملکرد تایم تریل جاده در پارا دوچرخه سواران حرفه ای

دانلود پاورپوینت رابطه بین قدرت اسپرینت و عملکرد تایم تریل جاده در پارا دوچرخه سواران حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش پاورپوینت
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12347
تعداد اسلایدها
23
عنوان کامل مقاله
رابطه بین قدرت اسپرینت (توان سرعت ) و عملکرد تایم تریل جاده در پارا دوچرخه سواران حرفه ای (نخبه)
رشته های مربوط
تربیت بدنی
گرایشهای مربوط
فیزیولوژی فعالیت بدنی و تندرستی
فهرست

فصل 1- معرفی

فصل 2-روش ها

شرکت کنندگان

عملکرد تایم تریل

توان اسپرینت (سرعت)

متغیرهای مداخله گر احتمالی

تحلیل اطلاعات

مدل های رگرسیون اصلی

تحلیل ثانویه

نوع معلولیت و نوع دوچرخه

فصل 3- نتایج

مدل های رگرسیون اصلی

تحلیل ثانویه

فصل 4- بحث و گفت و گو

محدودیت ها

فصل 5- نتیجه گیری


عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

مدل های رگرسیون اصلی

فقط ورزشکارانی که دارای اطلاعات در زمینه توان اسپرینت و عملکرد تایم تریل بودند در دو گروه زیر در تحلیل ها گنجانده شدند. 1) دوچرخه سواران رکابزن با پا: دوچرخه معمولی و سه چرخه، و 2)دوچرخه سواران رکابزن با دست: دوچرخه دستی در حالت خوابیده و در حالت زانوزده. تحلیل رگرسیون چند سطحی برای تعیین ارتباط بین خروجی توان اسپرینت (متغیر مستقل) و عملکرد تایم تریل (متغیر وابسته) انجام گرفت. هر مدل برای هر گروه دارای دو سطح بود: 1) مسابقه و 2) ورزشکار. مدل های خام ارائه شدند و مدل های تعدیل شده نیز طبق روش زیر ایجاد شدند. ابتدا، مسافت تایم تریل به هر مدل اضافه شد تا ارزیابی شود آیا آن دارای تاثیر قابل توجهی بر خروجی تایم تریل می باشد یا خیر، و اگر دارای تاثیر قابل توجهی بود، به عنوان یک متغیر کمکی به مدل اضافه می شد. ثانیا، نوع دوچرخه، جنسیت، سن، ساعت های تمرین، وزن بدن و نوع معلولیت بطور جداگانه به مدل ها اضافه شدند تا اثرات مداخله گر احتمالی آنها بر ارتباط بین توان اسپرینت و عملکرد تایم تریل مورد مطالعه قرار بگیرد. برای گروه دوچرخه سواران رکابزن با پا، نوع معلولیت تحت عنوان دو متغیر ساختگی CO و MR در برابر گروه معلولیت MR به عنوان متغیر مرجع گنجانده شدند. برای گروه دوچرخه سواری رکابزن با دست نوع معلولیت به عنوان یک متغیر دو حالتی گنجانده شد. اگر بعد از افزودن یکی از متغیر های مداخله گر احتمالی، β خروجی توان اسپرینت (سرعت) بیشتر از 10 درصد تغییر می کرد، این متغیر به عنوان مداخله گر شناسایی شده و به مدل رگرسیون نهایی اضافه می شد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه