دانلود پاورپوینت رابطه کابوس، افسردگی و خودکشی

دانلود پاورپوینت رابطه کابوس، افسردگی و خودکشی
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش پاورپوینت
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12324
تعداد اسلایدها
14
عنوان کامل مقاله
رابطه کابوس، افسردگی و خودکشی
رشته های مربوط
پزشکی، روانشناسی
گرایشهای مربوط
روانشناسی بالینی، روانپزشکی
فهرست

فصل 1- مقدمه

فصل 2- روش ها

فصل 3- نتایج

فصل 4- بحث


عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

روش ها

در سپتامبر1997، پایگاه داده Swedish National March Cohort راه اندازی شد. از تمامی شرکت کنندگان دعوت شد که با دریافت اطلاعات کتبی و ارائه رضایت آگاهانه برای مشارکت و همچنین ارائۀ شمارۀ ثبت ملی خود (شناسه مقیمان سوئد) پرسش نامه ها را پر کنند. این مطالعه مورد تأیید کمیتۀ اخلاق منطقه ای در استکهلم قرار گرفت. از 43 863 شرکت کننده ای که پرسشنامه تکمیل نمودند، افراد دارای شمارۀ ثبت ملی غیر صحیح و دارای کمتر از 18 سال سن یا افراد فوت شده یا مهاجرت کرده قبل از پیگیری، شرکت کنندگان با مقادیر گمشدۀ مربوط به علائم افسردگی یا کابوس خودگزارشی حذف شدند، جمعیت نهایی مطالعۀ ما شامل 40902 شرکت کننده (64% زن و 36% مرد) بود که تا پایان آوریل 2018 به خاطر مرگ احتمالی بر اثر خودکشی در آینده پیگیری شد. میانگین سنی 51.2 سال (SD 16.0) با یک دامنۀ سنی بین 94-18 سال بود.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه