دانلود پاورپوینت بخشش در زمینه طلاق: مطالعه تغییر ناپذیری اندازه گیری میان فرهنگی

دانلود پاورپوینت بخشش در زمینه طلاق: مطالعه تغییر ناپذیری اندازه گیری میان فرهنگی
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
فرمت مقاله
پاورپوینت
قابلیت ویرایش پاورپوینت
دارد
قابلیت پرینت
دارد
کد محصول
P12198
تعداد اسلایدها
12
تعداد شکل، نمودار و جداول
1
عنوان کامل مقاله
بخشش در زمینه طلاق: مطالعه تغییر ناپذیری اندازه گیری (هم ارزی اندازه گیری) میان فرهنگی از طریق تحلیل عاملی چند گروهی (CFA) در شیلی و اسپانیا
رشته های مربوط
روانشناسی
گرایشهای مربوط
روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی
فهرست
مقدمه

ابزار و روشها

ابزار

روش ها

نتایج

بحث

نتیجه گیری

عکس بخشی از پاور + بخشی از متن پاور

بخشی از متن پاورپوینت

روش ها

برای نمونه اسپانیایی، با شرکت‌کنندگان نمونه اسپانیایی در انجمن‌های مختلف افراد مطلقه و جدا شده، و در انجمن‌هایی که از خانواده‌های جدا شده حمایت می‌کنند، مانند مراکز ملاقات خانواده در استان‌های مختلف، ارتباط برقرار کردیم. افراد به پرسشنامه ها در این مراکز یا در منزل پاسخ دادند و به صورت ناشناس با استفاده از یک پاکت که هزینه آن از قبل پرداخت شده بود، برای تیم تحقیقاتی ارسال کردند.

برای نمونه شیلیایی، از شبکه های اجتماعی مجازی و مستقیم برای تماس با شرکت کنندگان استفاده شد. پرسشنامه ها توسط دستیاران آموزش دیده اجرا شد.

نکات
- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.


بدون دیدگاه