تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود پاورپوینت حل معضل کمک فردی و عملکرد شغلی عینی: تأثیر تعدیل کننده بازتاب پذیری تیم

قیمت خرید این کالا
19,700 تومان
دانلود رایگان نمونه خرید و دانلود کالا
فرمت مقاله : پاورپوینت کد محصول : P11772
تعداد اسلایدها : 26 تعداد شکل، نمودار و جداول : 4
قابلیت ویرایش : دارد قابلیت پرینت : دارد
محتوای فایل : pptx حجم فایل : 537.79Kb
عنوان کامل: حل معضل کمک فردی و عملکرد شغلی عینی: تأثیر تعدیل‌کننده بازتاب‌پذیری تیم
رشته های مربوط: مدیریت
گرایشهای مربوط: مدیریت کسب و کار، مدیریت عملکرد، مدیریت اجرایی و مدیریت منابع انسانی
این مقاله با فرمت پاورپوینت بوده و قابلیت ویرایش کامل دارد. پس از انجام خرید، بلافاصله محصول قابل دانلود میباشد.
فهرست

چکیده

1-مقدمه و پیشینه مطالعاتی

2- فرضیه و روش مطالعاتی

3- بحث و نتیجه‌گیری

بخشی از پاورپوینت

 

بخشی از متن پاورپوینت

کمک به همکاران در حل مشکلات کاری در سازمان‌هایی مانند شرکت‌های خدمات حرفه‌ای مهم است؛ چرا که در این سازمان‌ها بیشتر کارها توسط تیم‌های پروژه‌ای انجام می‌شود که خدمات سفارشی مشتریان را عرضه می‌کنند.

کمک به دیگران به عنوان اقدامی مهربانانه تلقی می‌شود که می‌تواند منجر به ارزیابی‌ عملکرد بالای مدیران تیم می‌شود تحقیقات گسترده‌ای نتایج رفتار امدادی در محل کار را مورد بررسی قرار داده است این پژوهش نشان می‌دهد که کمک به طور متفاوتی با انواع مختلف عملکرد از جمله عملکرد شغلی عینی ظرفیت جذب سازمانی و نوآوری مرتبط می‌باشد.

اگرچه نشان داده شده است که کمک دارای معدود مزیت‌هایی برای کارمندان می‌باشد؛ اما رابطه بین کمک و عملکرد شغلی عینی کمتر مشخص است. با استفاده از چارچوب تخصیص منابع، برگرون (2007) تأثیر منفی کمک روی عملکرد شغلی را از نظر محدودیت‌هایی که کمک‌کنندگان برای منابع فردی‌شان مانند زمان و تلاش شخصی دارند، توضیح داد

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- اگر مایل به تغییر قالب فعلی مقاله پاورپوینتی که خریداری نموده اید، هستید، برای دریافت تم و قالب های آماده پاورپوینت تخصصی اینجا کلیک نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.