تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود خلاصه مقاله چهارچوبی برای پیاده سازی سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان، در سازمان های کوچک و متوسط (ترجمه خلاصه)

عنوان فارسی: چهارچوبی برای پیاده سازی سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان (ERP)، در سازمان های کوچک و متوسط (SMEs): مطالعه موردی
عنوان انگلیسی: Framework for implementation of Enterprise Resource Planning (ERP) Systems in Small and Medium Enterprises (SMEs): A Case Study
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 تعداد صفحات ترجمه فارسی : 5 (خلاصه شده)
سال انتشار : 2021 تعداد کلمات متن خلاصه : 1600
فونت متن خلاصه : بی نازنین سایز متن خلاصه : 14
زبان متن خلاصه : فارسی نشریه : الزویر - Elsevier
کد محصول : kh12341
محتوای فایل : docx حجم فایل : 44.26Kb
رشته های مرتبط: مدیریت
گرایش های مرتبط: مدیریت کسب و کار، مدیریت استراتژیک
این محصول متن خلاصه شده مقاله "چهارچوبی برای پیاده سازی سیستم های برنامه ریزی منابع سازمان (ERP)، در سازمان های کوچک و متوسط (SMEs): مطالعه موردی" به زبان فارسی و با فرمت word هست که آماده خریداری و دانلود می باشد.
فهرست مطالب مقاله خلاصه شده

فصل 1 مقدمه

فصل 2 پیشینه شرکت

فصل3 چهارچوب ایجاد شده

فصل 4 بحث

فصل 5 نتیجه گیری

نمونه متن مقاله خلاصه شده

چهارچوب ایجاد شده

این بخش تئوری چهارچوب ایجاد شده را ارائه می دهد. هدف چهارچوب ایجاد شده کمک به SMEs در پیاده سازی سیستم ERP توسط انجام فازها که هر فاز خود به سه گام (ورود، پردازش، خروج) تقسیم می شود و گام های پیشنهادی است. گام های فرایند به عنوان پایه ای برای فراهم ساختن گام به گام و پیگیری راحت، رویه است. برخی از شروط ایجاد چهارچوب شامل سادگی در ساختار؛ سیستماتیک بودن و سادگی در فهم؛ وضوح بین فازها و گام های مشخص شده؛ به اندازه کافی برای زمینه های مختلف کلیت داشتن؛ و ارائه «نقشه راه و ابزارهای برنامه ریزی برای پیاده سازی، است.