دانلود خلاصه مقاله بخشش در زمینه طلاق: مطالعه تغییر ناپذیری اندازه گیری میان فرهنگی از طریق تحلیل عاملی چند گروهی (ترجمه خلاصه)

دانلود خلاصه مقاله بخشش در زمینه طلاق: مطالعه تغییر ناپذیری اندازه گیری میان فرهنگی از طریق تحلیل عاملی چند گروهی (ترجمه خلاصه)
قیمت خرید این محصول
۲۶,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
عنوان فارسی
بخشش در زمینه طلاق: مطالعه تغییر ناپذیری اندازه گیری (هم ارزی اندازه گیری) میان فرهنگی از طریق تحلیل عاملی چند گروهی (CFA) در شیلی و اسپانیا
عنوان انگلیسی
Forgiveness in the Context of Divorce: A Cross-Cultural Measurement Invariance Study via Multiple-Group Factor Analysis (CFA) across Chile and Spain
صفحات مقاله فارسی
4
صفحات مقاله انگلیسی
7
سال انتشار
2021
فونت متن خلاصه
بی نازنین
سایز متن خلاصه
14
زبان متن خلاصه
فارسی
نشریه
MDPI
تعداد کلمات متن خلاصه
1100
کد محصول
kh12198
رشته های مرتبط
روانشناسی
گرایش های مرتبط
روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی
فهرست مطالب مقاله خلاصه شده
مقدمه
ابزار و روشها
ابزار
روش ها
نتایج
بحث
نتیجه گیری
نمونه متن مقاله خلاصه شده
روش ها

برای نمونه اسپانیایی، با شرکت‌کنندگان نمونه اسپانیایی در انجمن‌های مختلف افراد مطلقه و جدا شده، و در انجمن‌هایی که از خانواده‌های جدا شده حمایت می‌کنند، مانند مراکز ملاقات خانواده در استان‌های مختلف، ارتباط برقرار کردیم. افراد به پرسشنامه ها در این مراکز یا در منزل پاسخ دادند و به صورت ناشناس با استفاده از یک پاکت که هزینه آن از قبل پرداخت شده بود، برای تیم تحقیقاتی ارسال کردند.

برای نمونه شیلیایی، از شبکه های اجتماعی مجازی و مستقیم برای تماس با شرکت کنندگان استفاده شد. پرسشنامه ها توسط دستیاران آموزش دیده اجرا شد.

برچسب‌ها: مقاله خلاصه شده

بدون دیدگاه