تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات استخدامی آتش نشانی + جزوات آموزشی و دفترچه راهنما

فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
تعداد سوالات رایگان : 47 تعداد جزوات رایگان : 15
محتوای فایل : PDF حجم فایل : 15Mb
این نمونه سوالات به صورت رایگان و در تعداد محدود در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. برای تهیه سوالات استخدامی طبقه بندی شده به همراه پاسخنامه دکمه خرید بسته کامل را بزنید.
توضیحات

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه محصولی رایگان برای آمادگی در آزمون استخدام آتش نشانی نموده است، که این مجموعه شامل ۴۷ نمونه سوال استخدامی تستی عمومی و تخصصی برگرفته از اصل سوالات استخدامی آتش نشانی در ادوار گذشته میباشد. این بسته رایگان جهت معرفی بسته کامل سوالات و جزوات استخدامی آتش نشانی میباشد که میتوانید با کلیک روی دکمه خرید اقدام به تهیه آن نمایید. همچنین در این صفحه ۱۴ جزوه بسیار مفید برای آمادگی در آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی به صورت رایگان ارائه شده است. امید است این بسته رایگان برای موفقیت شما در آزمون مفید واقع شود.

فایل های رایگان

دانلود رایگان سوالات

- اصل سوالات تخصصی و عمومی آزمون استخدامی آتش نشانی (اصول مدیریت بحران، ایمنی و بهداشت حرفه ای HSE، شیمی حریق، فناوری اطلاعات)

سوالات آتش نشانی

 

 

دانلود رایگان جزوات آموزشی

- دانلود رایگان جزوه اصول پیشگیری از بروز و گسترش حریق:

اصول پیشگیری

- دانلود رایگان جزوه ایمنی، حوادث و آتش سوزی:

ایمنی حوادث آتش سوزی

- دانلود رایگان جزوه آموزش آتش نشان داوطلب:

آتش نشان داوطلب

- دانلود رایگان جزوه آموزشی شغل کاردان عملیاتی:

کاردان عملیاتی

- دانلود رایگان جزوه ﺣﻔﺎﻇﺖ ﻓﻨﯽ و ﺑﻬﺪاﺷﺖ ﮐﺎر (HSE) آیین نامه ایمنی کار با ابزارهای دستی و دستی قدرتی:

ﺣﻔﺎﻇﺖ ﻓﻨﯽ و ﺑﻬﺪاﺷﺖ ﮐﺎر

- دانلود رایگان جزوه دستورالعمل استخدام پيمانی مشاغل عملياتی آتش نشانی در شهرداری ها:

استخدام پيمانی مشاغل عملياتی

- دانلود رایگان جزوه دستورالعمل آزمون عملی آتش نشان ها:

دستورالعمل آزمون عملی

- دانلود رایگان جزوه دستورالعمل آزمون عملي و تخصصي داوطلبين استخدام در رشته شغلي آتش نشان:

دستورالعمل آزمون داوطلبين

- دانلود رایگان جزوه ضوابط ملاک عمل سیستم های کشف و اعلام حریق:

سیستم کشف و اعلام حریق

- دانلود رایگان جزوه ضوابط ملاك عمل سامانه های اطفای حریق:

سامانه اطفای حریق

- دانلود رایگان جزوه ضوابط ملاك عمل سامانه های تهویه، تخلیه و كنترل دود:

سامانه تهویه تخلیه دود

- دانلود رایگان جزوه ضوابط و دستورالعمل پوشش هاي مقاوم حريق:

پوشش مقاوم حريق

- دانلود رایگان جزوه مدیریت بحران شهری:

مدیریت بحران شهری

- دانلود رایگان جزوه آموزشی شغل راننده خوردوهای سنگین:

راننده خوردوهای سنگین

- دانلود رایگان آیین نامه پیشگیری و مبارزه با آتش سوزی در کارگاه ها

پیشگیری از آتش سوزی

 

  

دانلود رایگان دفترچه راهنمای استخدام سازمان آتش نشانی در ادوار گذشته

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای استخدام آتش نشانی سال 1398:

v- دانلود رایگان اطلاعیه آزمون پیشگیری از حریق سال 1397:

اطلاعیه آزمون پیشگیری 1397

 

 

دانلود رایگان راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آتش نشانی سال 1399

-دانلود راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی سال 99:

راهنمای ثبت نام سال 1399

اخبار استخدام آتش نشانی سال 99

نحوه ثبت نام و مراحل اخذ آزمون (استان تهران) - منبع سازمان آتش نشانی تهران

ثبت نام از تاريخ 05/12/1399 بمدت 10روز بصورت اينترنتي ، از طريق درگاه اينترنتي azmoon125.tehran.ir مي باشد. لطفا شرايط ذکر شده در سامانه ثبت نام را در تمام مراحل به دقت مطالعه نموده و سپس ثبت نام را انجام دهيد. پذيرش موافقت نامه در سامانه استخدام به منزله مطالعه کامل شرايط و قبول نمودن کليه مفاد در نظر گرفته شده در آگهي استخدام است. 1- عدم شرکت در هريک از بخش هاي آزمون ( علمي ، عملي، مصاحبه روانشناختي - شغلي ،گزينش، معاينات پزشکي ) به منزله انصراف از تقاضا تلقي ميگردد. 2- کليه هزينه هاي معاينات پزشکي بر عهده داوطلبين ميباشد که در مرکز معاينات معرفي شده، توسط داوطلب مي بايست پرداخت گردد. و) مراحل اخذ آزمون ﻭﻧﺤﻮﻩﺍﻋﻼﻡﻧﺘﻴﺠﻪ: 1- آزمون استخدامي سازمان آتش نشاني بصورت مرحله اي برگزار شده و شرکت در هر مرحله منوط به کسب حد نصاب لازم در مرحله قبلي است. عدم کسب حد نصاب لازم در هر مرحله منجر به حذف داوطلب از فرآيند استخدام خواهد شد. 2- در مرحله اول بر اساس اطلاعات خود اظهاري افراد آزمون علمي برگزار و نتيجه آزمون و اعلام اسامي واجدين شرايط جهت مرحله بعد منوط به کسب حد نصاب نمره لازم مي باشد. 3- پس از برگزاري آزمون علمي واجدين شرايط بر اساس چند برابر ظرفيت استخدام به آزمون عملي معرفي مي شوند. 4- در زمان برگزاري آزمون عملي مدارک مورد نياز به شرح ذيل با اطلاعات خود اظهاري افراد تطبيق داده شده و با بررسي و صحت سنجي مدارک و در صورت تائيد، آزمون عملي از ايشان به عمل خواهد آمد. 4-1- اصل شناسنامه عکسدار. 4-2- اصل مدرک تحصيلي . 4-3- اصل کارت پايان خدمت و يا معافيت غير پزشکي. 4-4- اصل کارت ملي . 4-5- همراه داشتن اصل و تصوير کارت يا معرفي نامه از بنياد شهيد و امور ايثارگران جهت فرزندان شاهد و ايثارگران . 5- پس از اعلام نتايج آزمون عملي، اسامي چند برابر ظرفيت استخدامي جهت شرکت در مصاحبه روانشناختي - شغلي اعلام خواهد شد. 6- افراد واجد شرايط تشخيص داده شده در مصاحبه روانشناختي - شغلي جهت طي مراحل گزينشي و معاينات پزشکي به مراجع ذيصلاح معرفي مي شوند.

مفاد آزمون استخدامي سال 1399 - منبع سازمان آتش نشانی تهران

* آزمون علمي: الف- هوش و توانمندي هاي عمومي(ضريب2) ـ معارف اسلامي(ضريب 1) ـ زبان انگليسي(عمومي)(ضريب 1)- ب- آزمون کتبي روانشناختي - شغلي * آزمون ورزشي براي آقايان : تر کيب بدني(اندازه گيري قد و وزن)، انعطاف پذيري ، بارفيکس ، پلانک استاندارد(ثابت)، قدرت پنجه، دوي 1600 متر، عمليات ورزشي(کشيدن سورتمه با وزنه 20 کيلوگرمي به مسافت 20 متر به وسيله طناب از روبرو و کشاندن همان سورتمه به وسيله طناب روي شانه به مسافت 20 متر، هل دادن سورتمه ورزشي بعدي با وزنه 40 کيلوگرمي به مسافت 20 متر و کشاندن همان سورتمه به وسيله طناب روي شانه به مسافت 20 متر ، حمل دو گالن به وزن مجموع 40 کيلوگرم به مسافت 15 متر (رفت و برگشت جمعاً 30 متر)). آزمون ورزشي براي بانوان : تر کيب بدني(اندازه گيري قد و وزن)، انعطاف پذيري ، بارفيکس(بارفيکس افقي)، پلانک استاندارد، قدرت پنجه ، دوي 1600 متر، عمليات ورزشي(کشيدن سورتمه ورزشي با وزنه 10 کيلوگرمي به وسيله طناب از روبرو به مسافت 20 متر و کشاندن همان سورتمه به وسيله طناب روي شانه به مسافت 20 متر ،هل دادن سورتمه بعدي با وزنه 20 کيلوگرمي به مسافت 20 متر و سپس کشاندن همان سورتمه به وسيله طناب روي شانه به مسافت 20 متر، حمل دو گالن به وزن مجموع 20 کيلو به مسافت 15 متر (رفت و برگشت جمعاً 30 متر)). تبصره: اقليتهاي ديني مصرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران، از پاسخگويي به سئوالات به معارف اسلامي معاف بوده و در اين صورت، نمره مکتسبه اين داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده ساير سئوالهاي آزمون عمومي محاسبه خواهد شد.

شرايط عمومي و اختصاصي آزمون استخدامي 1399 - منبع سازمان آتش نشانی تهران

الف) شرايط عمومي : 1- تابعيت و اعتقاد به نظام جمهوري اسلامي ايران و متدين به يکي از اديان رسمي کشور. 2- ويژه آقايان: دارا بودن حداقل مدرک تحصيلي ديپلم – ويژه بانوان: دارا بودن حداقل مدرک کارشناسي در رشته هاي: عمران، معماري، مکانيک، صنايع، حقوق، روانشناسي، مديريت صنعتي، بازرگاني، برق، جامعه شناسي، بهداشت حرفه اي و فارغ التحصيلان رشته هاي کارشناسي مرکز علمي و کاربردي آتش نشاني، ايمني و خدمات شهري شهرداري تهران. 3- عدم اشتهار به فساد اخلاقي و نداشتن پيشينه کيفري (سوء سابقه موثر) برابر گواهي مراجع ذيصلاح. 4- متولدين 01/01/1372 به بعد. 5- دارا بودن کارت پايان خدمت يا کارت معافيت غير پزشکي نظام وظيفه عمومي(براي آقايان). 6- برخورداري از سلامت کامل جسماني و رواني و توانايي لازم براي انجام کار در شغلي که در آن استخدام مي شوند( آمادگي جسماني) شامل الف: تست تشخيص روانشناختي - شغلي ب- عدم داشتن مشکلات و اختلالات رواني و عدم اعتياد به مواد مخدر و دخاني برابر گواهي صادره از مراجع ذيصلاح و مورد نظر سازمان . 7- عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاه هاي اجرايي به موجب آراء موثر مراجع قضائي و ذيصلاح. تذکر: ملاک عمل در خصوص تاريخ فراغت از تحصيل، تاريخ مندرج در متن گواهينامه موقت و يا دانشنامه و در ارتباط با اتمام خدمت دوره ضرورت (تاريخ مندرج در قسمت خاتمه خدمت، کارت پايان خدمت) و همچنين در خصوص معافيت دائم غير پزشکي(تاريخ مندرج در قسمت صدور کارت معافيت دائم) ، در آخرين روز ثبت نام داوطلبين (15/12/1399) مي باشد. ب) شرايط اختصاصي : 1- ويژه آقايان: دارا بودن حداقل 165 سانتيمتر قد، ويژه بانوان: دارا بودن حداقل 160 سانتيمتر قد. 2- دارا بودن شرايط بومي در شهر تهران (داوطلب بومي: به داوطلبي گفته مي شود که حداقل داراي يکي از ويژگي هاي زير باشد. الف- داوطلب حداقل (4) چهار سال از سنوات تحصيلي (دبيرستان و يا دانشگاه) را به صورت متوالي يا متناوب در شهر مورد تقاضا براي استخدام طي کرده باشد. ب- همسر و فرزندان تحت تکفل کارمندان رسمي و پيماني دولت و يا نيروهاي مسلح (صرفاً شاغلين) که شهر محل خدمت فعلي با شهر مورد تقاضا براي استخدام يکسان باشد. ج- حداقل 1 سال سابقه سکونت دائم داوطلب در استان تهران) 3- فرزندان شهداء، مفقودين، جانبازان 25% به بالا و آزادگان، همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور در جبهه از سهميه قانوني برخوردار و دارندگان مدال طلاي مسابقات جهاني در شرايط مساوي، از اولويت برخوردار مي باشند.

برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی در اسفندماه - خبر بهمن ماه ۹۹ - منبع: خبرگزاری ایسنا

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ‌برنامه ریزی کردیم که در اسفند سال جاری آزمون استخدامی جدید را برگزار کنیم، تلاش میکنیم که حداکثر تا پایان اردیبهشت یا نهایتا خرداد ماه اسامی نهایی را اعلام کنیم. مهدی داوری در گفت و گو با ایسنا، در خصوص شرایط آتش نشانانی که در آزمون استخدامی ۹۸ پذیرفته شده بودند گفت: افرادی که در دوره گذشته که در آزمون استخدامی سال ۹۸ شرکت کرده بودند در حال گذراندن دوره آموزشی هستند. وی در خصوص زمانی که برای برگزاری آزمون دوره جدید سال ۹۹ در نظر گرفته شده است اظهار کرد: برنامه ریزی کردیم که در اسفند سال جاری آزمون استخدامی را برگزار کنیم، تلاش می کنیم که تا حداکثر پایان اردیبهشت یا نهایتا خرداد ماه اسامی نهایی را اعلام کنیم. وی افزود: پس از آن که وضعیت این افراد مشخص شود در گروه ۵۰ نفره وارد سیستم آموزشی خواهند شد و ۴۵ روز پس از آن ۵۰ نفر بعد وارد خواهند شد. البته دوره آموزشی جزو استخدام محسوب می شود که حدود سه ماه هم به طول می انجامد و گاهی بنا به شرایط فشرده تر یا طولانی تر خواهد شد.

معرفی کتاب استخدامی آتش نشانی

لیست کتاب های مفید که در زمینه آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی چاپ شده اند و شما عزیزان میتوانید به صورت پستی خریداری و دریافت نمایید:

- کتاب استخدامی آتش نشانی و خدمات ایمنی انتشارات آراه اثر ابولفضل میرزایی

- کتاب استخدامی جمعیت هلال احمر انتشارات رویای سبز اثر محمدعلی عزیزی و سایرین

- کتاب استخدامی آتش نشانی و خدمات ایمنی انتشارات رویای سبز اثر محمدعلی عزیزی و سایرین

- کتاب استخدامی پیشگیری از بروز و گسترش حریق انتشارات رویای سبز اثر محمدعلی عزیزی

- کتاب استخدامی ایمنی حوادث و آتش سوزی انتشارات رویای سبز اثر محمدعلی عزیزی

- کتاب استخدامی مدیریت بحران انتشارات رویای سبز اثر محمدعلی عزیزی

جهت خرید و دریافت کتاب های چاپ شده در منزل میتوانید روی دکمه زیر کلیک کرده و از فروشگاه آوا کتاب خریداری نمایید

خرید کتاب استخدامی آتش نشانی