دانلود رایگان سوالات انباردار فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات انباردار فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۴۱,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
نوع سوالات
چهار گزینه ای
تعداد کل سوالات
100
کد استاندارد
432120450010001
کد محصول
FH264
تعداد صفحات
17
جزئیات محصول

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در انباردار با کد استاندارد ثبت شده ی 432120450010001، در سامانه آموزشی فنی حرفه ای نموده است. این محصول شامل 1 مجموعه سوال کتبی از ادوار گذشته مناسب برای دوره انباردار با فرمت پی دی اف میباشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- نمونه سوالات آزمون کتبی رشته انباردار فنی و حرفه ای با کد استاندارد 432120450010001 شامل 100 سوال بدون پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات انباردار:

سوالات انباردار

 - دانلود رایگان جزوه استاندارد انباردار:

استاندارد انباردار

آشنایی با رشته انباردار

شرح استاندارد آموزش شغل: انباردار از مشاغل حوزه امور مالی و بازرگانی است و شامل شایستگی های انبارداری و طبقه بندی انبار ، تهیه و تامین موجودی و ورود کالابه انبار، نگهداری کالا در انبار، کنترل های کیفی و کمی موجودی ها، خروج و صدور کالا از انبار ، تحویل موقت ، رسید مستقیم کالا و کالای امانی، انجام عملیات مربوط به جریان ورود وخروج کالا، استفاده از روشهای نوین و الکترونیکی کنترل و ثبت ورود و خروج کالا می باشد و با کارپرداز و کارمند امور خرید داخلی در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): انباردار شخصی است که آمار و ارقام کالاهای تولید شده یا خریداری شده را که دریافت ، توزیع و ارسال و یا انبار شده ثبت و نگهداری می کند.

اصطلاح انگلیسي استاندارد(اصطلاحات مشابه جهانی): Storeroom Clerk 


بدون دیدگاه