دانلود رایگان سوالات حسابدار بهای تمام شده فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات حسابدار بهای تمام شده فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۴۴,۰۰۰ تومان
دانلود نمونه رایگان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
چهار گزینه ای
تعداد کل سوالات
120
کد استاندارد
431120450090001
کد محصول
fh263
تعداد صفحات
23
جزئیات محصول

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در حسابدار بهای تمام شده با کد استاندارد ثبت شده ی 431120450090001، در سامانه آموزشی فنی حرفه ای نموده است. این محصول شامل 1 مجموعه سوال کتبی از ادوار گذشته مناسب برای دوره حسابدار بهای تمام شده با فرمت پی دی اف میباشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- نمونه سوالات آزمون کتبی رشته حسابدار بهای تمام شده فنی و حرفه ای با کد استاندارد 431120450090001 شامل 120 سوال بدون پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات حسابداری بهای تمام شده:

سوالات حسابدار بهای تمام شده

 - دانلود رایگان جزوه استاندارد حسابدار بهای تمام شده:

استاندارد حسابدار بهای تمام شده

آشنایی با رشته حسابدار بهای تمام شده

شرح استاندارد آموزش شغل: حسابدار بهای تمام شده ازمشاغل حوزه امور مالی و بازرگانی است و شامل شایستگی های پیاده سازی مفاهیم حسابداری بهای تمام شده ، طبقه بندی هزینه ها و گزارشات ، ثبت و کنترل هزینه مواد، هزینه یابی سربار در موسسات تولیدی، هزینه یابی در موسسات تولیدی، محاسبه حقوق و دستمزد کارگران بخش غیردولتی (تامین اجتماعی)، ثبت، تنظیم یا محاسبه حقوق و دستمزد در واحدهای تولیدی (بهای تمام شده)، انجام محاسبات بهای تمام شده و تهیه جداول و گزارشات مربوطه با استفاده از نرم افزار اکسل می باشد و با مشاغل حسابداری در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): حسابدار بهای تمام شده شاخه ای از علم و فن حسابداری است كه وظیفه جمع آوری اطلاعات مربوط به عوامل هزینه و محاسبه بهای تمام شده محصولات و خدمات را بر عهده داشته و با تجزیه و تحلیل گزارش ها و بررسی راههای تولید ، روشهای تقلیل بهای تمام شده تولیدات را بیان میكند.

اصطلاح انگلیسي استاندارد(اصطلاحات مشابه جهانی): Industrial Accounting 


بدون دیدگاه