تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات کار با network plus+ (نتورک پلاس+) فنی و حرفه ای با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
32,700 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : دارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 51 سوال
کد محصول : FH257 کد استاندارد : 351330530120011
محتوای فایل : zip حجم فایل : 936.81Kb
محصول سوالات آزمون ادواری کار با network plus+ (نتورک پلاس+) حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل کار با network plus+ (نتورک پلاس+) با کد استاندارد ۳۵۱۳۳۰۵۳۰۱۲۰۰۱۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۵۲ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان کار با network plus+ (نتورک پلاس+) با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی کار با network plus+ (نتورک پلاس+) فنی و حرفه ای به تعداد 51 سوال با پاسخنامه تستی

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش کار با network plus+ (نتورک پلاس+):

استاندارد آموزش کار با network plus+ (نتورک پلاس+)

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان آخرین دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ادواری سازمان فنی حرفه ای و همچنین اطلاع از جدیدترین اخبار آزمون های کتبی و عملی سازمان فنی و حرفه ای

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از سوالات را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

آشنایی با شغل کار با network plus+ (نتورک پلاس+)

شرح استاندارد آموزش شغل:

کار با+plus Network  يکي از شايستگي های حوزه فناوری اطلاعات ميباشد که شامل کارهای تحلیل اجزاء اصلي شبکه، بررسي اصول توپولوژی های شبکه (Topology Network)، بررسي و تحلیل عملکرد لایه های مدل مرجع OSI و IP/TCP، بررسي عملکرد پروتکل ها، پورت ها وسرويس های کاربردی و مهم، کار با ابزار و تجهیزات سخت افزاری شبکه، بررسي مباحث 4IPV و سابنتینگ، سوئیچینگ و مسیريابي در شبکه و پیاده سازی آن، عیب يابي شبکه، انجام switching lan، مستندسازی بخش پسیو شبکه، بررسي امنیت شبکه، بررسي انواع شبکه های WAN است. اين دوره در برخي مراکز با عنوان +Network ارائه ميشود.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

ورود به دنیا شبکه های کامپیوتری، با درس +NetworkPlus آغاز میشود. در واقع پـیش نیـاز بسـیاری از دوره های ورودی تخصصی مانند CCNA سیسکو، MTCNA میکروتیک و MSCA مایکروسافت دوره+Network میباشد. در این درس اصول و مبانی شبکه آموزش داده میشود تا کـارآموز در دوره هـای پیشـرفته بعـدی، درک عمیقتری نسبت به شبکه داشته باشد.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Network+