دانلود رایگان سوالات تعمیر سیستم انژکتور موتورسیکلت فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات تعمیر سیستم انژکتور موتورسیکلت فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۳,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
50 سوال
کد استاندارد
723120010320021
کد محصول
FH247
تعداد صفحات
7
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل تعمیر سیستم انژکتور موتورسیکلت با کد استاندارد 723120010320021 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 50 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان تعمیر سیستم انژکتور موتورسیکلت با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی تعمیر سیستم انژکتور موتورسیکلت فنی و حرفه ای به تعداد 50 سوال با پاسخنامه و با کد استاندارد 723120010320021

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش تعمیر سیستم انژکتور موتورسیکلت:

استاندارد آموزش تعمیر انژکتور موتورسیکلت

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان آخرین دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ادواری سازمان فنی حرفه ای و همچنین اطلاع از جدیدترین اخبار آزمون های کتبی و عملی سازمان فنی و حرفه ای

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل تعمیر سیستم انژکتور موتورسیکلت

شرح استاندارد آموزش شغل: تعمیر سیستم انژکتور موتورسیکلت از شایستگی های صنایع خودرو بوده و شامل کارهای: بازوبست سیستم سوخت رسانی انژکتور، کار با ابزارآلات آزمایشی مرتبط با سیستم انژکتور، عیب یابی و رفع عیب سیستم تولید و تامین ولتاژ باتری، عیب یابی و رفع عیب سیستم جرقه زنی، عیب یابی و رفع عیب سیستم سوخت رسانی، عیب یابی و رفع عیب درخت سیم (سیم کشی)، بررسی راندمان صحیح موتورسیکلت می باشد و با شغل تعمیرکار موتورسیکلت در ارتباط می باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): عیب یابی تخصّصی سیستم های انژکتور موتورسیکلت جهت آموزش به صنف تعمیرکاران و فروشندگان قطعات کاربرد دارد، و شامل دانش فنی قطعات، چگونگی عیب یابی و شناخت ایرادات، علل و جلوگیری از سوختن قطعات و در نهایت تعمیر اساسی در راستای افزایش طول عمر و کارکرد بالای قطعات و راندمان صحیح و قابل قبول موتور سیکلت می باشد.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Repairing the injector system of motorcycle


بدون دیدگاه