دانلود رایگان سوالات قالیباف (فارسی) نامتقارن گروه آسیب دیده بینایی فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات قالیباف (فارسی) نامتقارن گروه آسیب دیده بینایی فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۴۱,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
چهارگزینه ای
تعداد کل سوالات
97 سوال
کد استاندارد
73182890160001
کد محصول
FH236
تعداد صفحات
9
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل قالیباف (فارسی) نامتقارن دانش آموزان گروه آسیب دیده بینایی  با کد استاندارد 73182890160001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 97 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان قالیباف (فارسی) نامتقارن دانش آموزان گروه آسیب دیده بینایی  با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی قالیباف (فارسی) نامتقارن دانش آموزان گروه آسیب دیده بینایی  فنی و حرفه ای به تعداد 97 سوال بدون پاسخنامه و  با کد استاندارد 73182890160001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش قالیباف (فارسی) نامتقارن دانش آموزان گروه آسیب دیده بینایی:

استاندارد آموزش قالیباف (فارسی) نامتقارن

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل قالیباف (فارسی) نامتقارن دانش آموزان گروه آسیب دیده بینایی

شرح استاندارد آموزش شغل: قالیبافی (فارسی) نامتقارن یکی از شایستگی های مربوط به صنایع دستی (فرش) است که کارهایی از قبیل رعایت ایمنی و بهداشت در محیط کار، آماده سازی مواد اولیه و ابزار قالیبافی فارسی، گلیم بافی ابتدا و انتهای قالی، گره زدن به روش نامتقارن، پود دهی، بکارگیری مکانیزم های بافت، شیرازه پیچی، بافت قالی براساس نقشه و رفع عیوب اولیه بافت را در بر می گیرد و در ضمن این شایستگی با مشاغلی از قبیل فروشنده مواد اولیه و ابزار قالیبافی، طراح قالی، چله دوان و نصاب چله و رنگرز الیاف قالی در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): قالیبافی (فارسی) نامتقارن اصطلاحا به فرآیندی اطلاق می شود که با انتخاب صحیح مواد اولیه، ابزار آلات، رجشمار و نقشه معین (متناسب با افراد نیمه بینا ونابینا)، در زمان مشخص یک قالی بدون عیب به روش فارسی با گره نامتقارن با رعایت اصول ایمنی و بهداشت یافته می شود.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Carpet Weaver (Persian unsymmetrical Method) -


بدون دیدگاه