دانلود رایگان سوالات برنامه ریزی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان با پروتکل KNX فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات برنامه ریزی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان با پروتکل KNX فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۲,۷۰۰ تومان
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
40 سوال
کد استاندارد
741120050020031
کد محصول
FH230
تعداد صفحات
8
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل برنامه ریزی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان با پروتکل KNX با کد استاندارد 741120050020031 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 40 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان برنامه ریزی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان با پروتکل KNX با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی برنامه ریزی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان با پروتکل KNX فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش برنامه ریزی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان با پروتکل KNX:

استاندارد آموزش مدیریت هوشمند ساختمان KNX 

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل برنامه ریزی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان با پروتکل KNX

شرح استاندارد آموزش شغل: برنامه ریز سیستم مدیریت هوشمند ساختمان با پروتکل KNX یکی از شایستگی های حرفه برق میباشد که شامل کارهای نصب و سیم کشی تجهیزات هوشمند ساختمان با پروتکل KNX، برنامه ریزی با نرم افزارETS و تست و عیب یابی سیستم های هوشمند با پروتکل KNX میباشد. این استاندارد آموزشی با مشاور سیستم های هوشمند و نصاب سیستم های هوشمند در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): برنامه ریز سیستم مدیریت هوشمند ساختمان با پروتکل KNX، کارهایی مانند نصب و سیم کشی تجهیزات هوشمند ساختمان با پروتکل KNX، برنامه ریزی با نرم افزارETS و تست و عیب یابی سیستم های هوشمند با پروتکل KNX را شامل میشود.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): KNX Building Automation system programming


بدون دیدگاه