دانلود رایگان سوالات راه اندازی موتورهای القایی با کنترل کننده LS فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات راه اندازی موتورهای القایی با کنترل کننده LS فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۹,۷۰۰ تومان
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
98 سوال
کد استاندارد
311330050060051
کد محصول
FH223
تعداد صفحات
29
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل راه اندازی موتورهای القایی با کنترل کننده LS با کد استاندارد 311330050060051 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 98 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان راه اندازی موتورهای القایی با کنترل کننده LS با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی راه اندازی موتورهای القایی با کنترل کننده LS فنی و حرفه ای به تعداد 98 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش راه اندازی موتورهای القایی با کنترل کننده LS :

استاندارد آموزش موتورهای القایی LS

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل راه اندازی موتورهای القایی با کنترل کننده LS

شرح استاندارد آموزش شغل: راه اندازی موتورهای القایی با کنترل دور LS از شایستگی های حوزه برق می باشد که کارهایی از قبیل کار با سخت افزار و سیم بندی، درایو پارامتردهی، کار با مدهای کنترلی، بررسی آلارم ها و پیغام های مربوطه، کار با لوازم جانبی و شبکه کردن درایوهایLS، کاربرد نرم افزارView Drive، راه اندازی موتورها و اینورترهای LS را شامل می شود. این شایستگی با مهندسین و تکنسین های برق و کنترل در کارخانه های صنعتی در ارتباط می باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): درایوهای LS برای کنترل دور موتورهای القایی و سروو موتورها با توان های نامی متفاوت بر حسب نوع موتور مورد استفاده قرار می گیرند.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Commissioning induction motors with remote control LS


بدون دیدگاه