تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات کارگر عمومی برقکار ساختمان فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
دانلود رایگان سوالات خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 60 سوال
کد محصول : FH221 کد استاندارد : 741120300030001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 2.17Mb
محصول سوالات آزمون ادواری کارگر عمومی برقکار ساختمان حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل کارگر عمومی برقکار ساختمان  با کد استاندارد ۷۴۱۱۲۰۳۰۰۰۳۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۶۰ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان کارگر عمومی برقکار ساختمان  با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی کارگر عمومی برقکار ساختمان فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1397/04/01 با کد استاندارد 7411/30/001/1

2 - اصل سوالات آزمون کتبی کارگر عمومی برقکار ساختمان فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1396/05/05 با کد استاندارد 7411/40/001/1

 

 

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات کارگر عمومی برقکار ساختمان:

سوالات کارگر برقکار ساختمان

 

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش کارگر عمومی برقکار ساختمان:

استاندارد آموزش کارگر برقکار ساختمان

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از سوالات را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

آشنایی با شغل کارگر عمومی برقکار ساختمان

شرح استاندارد آموزش شغل:

کارگر عمومی برقکار ساختمان از مجموعه مشاغل صنعت ساختمان می باشد که شامل شایستگی های بکارگیری و تشخیص مصالح و ابزار کار و تجهیزات، بکارگیری و باراندازی و انبار کردن مصالح و حفظ و نگهداری از آنها، اندازه گیری و ایجاد برش در دیوار و تعبیه محل لوله گذاری و تعبیه کلید و پریز، جاگذاری لوله خرطومی و پلیکا و قوطی کلید در دیوار و مهار آنها می باشد و با مشاغل کمک برقکار ساختمان و برقکار ساختمان درارتباط می باشد.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

این شغل با عنوان نیروی کمکی و کارگر ساده جهت همکاری برقکار ساختمان و برقکار ساختمان می باشد.