دانلود رایگان سوالات توسعه دهنده صفحات وب با pHp و MySQL فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات توسعه دهنده صفحات وب با pHp و MySQL فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۳۲,۷۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
40 سوال
کد استاندارد
7321205300330001
کد محصول
FH220
تعداد صفحات
6
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل توسعه دهنده صفحات وب با pHp و MySQL با کد استاندارد 7321205300330001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 40 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان توسعه دهنده صفحات وب با pHp و MySQL با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی توسعه دهنده صفحات وب با pHp و MySQL فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 0/24/81/1/2

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش توسعه دهنده صفحات وب با pHp و MySQL :

استاندارد آموزش توسعه دهنده صفحات وب

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل توسعه دهنده صفحات وب با pHp و MySQL

شرح استاندارد آموزش شغل: توسعه دهنده صفحات وب با php و mysql از مشاغل روز حوزه فناوری اطاعات میباشد.از شایسنگی های این شغل کار با وب سرورها و راه اندازی آنها-کار با نرم افزار weaver dream - کد نویسی در php ˚کار با mysql ساخت فرم عضویت ˚ ساخت فرم لاگین ˚ ساخت فرم جستجو ˚ ساخت فرم حذف ˚ کار با session ها و رعایت اصول امنیتی ˚ کار با upload فایل میتوان نام برد. این شغل با مشاغل طراحی وب سایت و راه اندازی وب سرورها در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): برنامه نویسی یکی از شغل های بروز در حوزه فناوری اطلاعات می باشد که بخش برنامه نویس وب یکی از حوزه های پر درآمد در حال حاضر می باشد لذا برنامه نویسی سمت وب php به دلیل داشتن امنیت بالا مورد استقبال برنامه نویس ها شده است و یک برنامه نویس وب باید شایستگی مدیریت پایگاه داده، امنیت وب سایت و upload فایل ها را داشته باشد.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Web page developer with PHP and Mysql


بدون دیدگاه