دانلود رایگان سوالات آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۵,۷۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالات
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
80 سوال
کد استاندارد
7412200110190071
کد محصول
FH219
تعداد صفحات
16
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو با کد استاندارد 7412200110190071 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 80 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال با پاسخنامه با کد استاندارد 7412200110190071

2- اصل سوالات آزمون کتبی آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال با پاسخنامه با کد استاندارد 7412200110190071

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو:

سوالات آزمایشگاه مبانی برق خودرو

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو:

استاندارد آموزش آزمایشگاه مبانی برق خودرو

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو

شرح استاندارد آموزش شغل: این درس پوشش دهنده عناصر شایستگی بستن مدارهای ساده الکتریکی، خواندن نقشه های الکتریکی و الکترونیکی خودرو، کار با ابزارهای اندازه گیری الکتریکی و الکترونیکی، بستن مدارهای الکتریکی روی تابلوی آموزشی، بستن مدارهای الکترونیکی معمولی و کاربردی خودرو روی بردبرد(Board Brad)، عیب یابی مدارهای ساده الکتریکی و الکترونیکی خودرو با رعایت نکات ایمنی و زیست محیطی بوده و معیار عملکرد هر عنصر شایستگی نیز بر اساس استانداردهای حرفه تدوین گردیده است.


بدون دیدگاه