تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو فنی و حرفه ای با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
دانلود رایگان سوالات خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : دارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 80 سوال
کد محصول : FH219 کد استاندارد : 7412200110190071
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.79Mb
محصول سوالات آزمون ادواری آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو با کد استاندارد ۷۴۱۲۲۰۰۱۱۰۱۹۰۰۷۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۸۰ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال با پاسخنامه با کد استاندارد 7412200110190071

2 - اصل سوالات آزمون کتبی آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال با پاسخنامه با کد استاندارد 7412200110190071

 

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو:

سوالات آزمایشگاه مبانی برق خودرو

 

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو:

استاندارد آموزش آزمایشگاه مبانی برق خودرو

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از سوالات را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

آشنایی با شغل آزمایشگاه مبانی برق و الکترونیک خودرو

شرح استاندارد آموزش شغل:

این درس پوشش دهنده عناصر شایستگی بستن مدارهای ساده الکتریکی، خواندن نقشه های الکتریکی و الکترونیکی خودرو، کار با ابزارهای اندازه گیری الکتریکی و الکترونیکی، بستن مدارهای الکتریکی روی تابلوی آموزشی، بستن مدارهای الکترونیکی معمولی و کاربردی خودرو روی بردبرد(Board Brad)، عیب یابی مدارهای ساده الکتریکی و الکترونیکی خودرو با رعایت نکات ایمنی و زیست محیطی بوده و معیار عملکرد هر عنصر شایستگی نیز بر اساس استانداردهای حرفه تدوین گردیده است.