دانلود رایگان سوالات تعمیرکار لوازم خانگی حرارتی و گردنده فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات تعمیرکار لوازم خانگی حرارتی و گردنده فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۴۱,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
100 سوال
کد استاندارد
741220050100001
کد محصول
FH216
تعداد صفحات
9
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل تعمیرکار لوازم خانگی حرارتی و گردنده با کد استاندارد 741220050100001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 100 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان تعمیرکار لوازم خانگی حرارتی و گردنده با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی تعمیرکار لوازم خانگی حرارتی و گردنده فنی و حرفه ای به تعداد 100 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 74122005010061

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش تعمیرکار لوازم خانگی حرارتی و گردنده:

استاندارد آموزش تعمیرکار لوازم خانگی حرارتی

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

فرآیند بازنگری استانداردهای آموزش: طی جلسه ای که در تاریخ 19 و 96/2/20 با حضور اعضای کارگروه برنامه ریزی درسی برق برگزار گردید استاندارد آموزش شغل تعمیرکار لوازم خانگی برقی حرارتی و گردنده درجه 2 با کد 55/77/2/1-8 بررسی و تحت عنوان شغل تعمیرکار لوازم خانگی برقی حرارتی و گردنده با کد 74122005010001 مورد تائید قرار گرفت.

سوالات موجود در بسته با کد استاندارد 74122005010061 تهیه شده شده اند که با عنوان استاندارد موجود در سایت یکسان بوده و قابل استفاده برای این رشته شغلی میباشد

آشنایی با شغل تعمیرکار لوازم خانگی حرارتی و گردنده

شرح استاندارد آموزش شغل: تعمیرکار لوازم خانگی برقی حرارتی و گردنده از مشاغل حوزه برق می باشد و شایستگی های نقشه کشی صنعتی، فلزکاری، کار با قطعات پایه و وسایل اندازه گیری الکتریکی، کار با قطعات الکترونیک قدرت، تعمیر لوازم خانگی برقی حرارتی و تعمیر لوازم خانگی برقی گردنده را شامل می شود.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): تعمیرکار لوازم خانگی برقی گردنده و حرارتی ’ انواع لوازم خانگی گردنده و حرارتی الکتریکی را نصب تنظیم و ’ تعمیر می کنند.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Motor – type and heating home applinces repairer

جهت آشنایی بهتر با تعمیرکار لوازم خانگی حرارتی و گردنده و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این رشته شغلی سازمان فنی و حرفه ای میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

آشنایی تعمیرکار لوازم خانگی حرارتی


بدون دیدگاه