دانلود رایگان سوالات تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات  تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۳۳,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
30 سوال
کد استاندارد
731320790070001
کد محصول
FH208
تعداد صفحات
2
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات با کد استاندارد 731320790070001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 30 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 8/80/21/1/2

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات:

استاندارد آموزش تعمیرکار فلزات قیمتی

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات

شرح استاندارد آموزش شغل: تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات کسی است که توانایی ابزار شناسی، لحیم کاری و ساخت انواع لحیم و تشخیص فلزات قیمتی را داشته و از عهده راه اندازی کوره های ذوب و پرکردن بوته از فلزات قیمتی و ذوب آنها و براده ها برآمده و رنگ انواع طلاها و فلزات روکش شده را تشخیص داده و بتواند محک زنی را انجام دهد همچنین در بازسازی قطعات از بین رفته طلا و جواهر، پیاده و سوار کردن نگین ها و لحیم کاری آنها مهارت داشته باشد.


بدون دیدگاه