تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 30 سوال
کد محصول : FH208 کد استاندارد : 731320790070001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.23Mb
محصول سوالات آزمون ادواری تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات با کد استاندارد ۷۳۱۳۲۰۷۹۰۰۷۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۳۰ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 8/80/21/1/2

 

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات:

استاندارد آموزش تعمیرکار فلزات قیمتی

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

آشنایی با شغل تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات

شرح استاندارد آموزش شغل:

تعمیرکار فلزات قیمتی و جواهر آلات کسی است که توانایی ابزار شناسی، لحیم کاری و ساخت انواع لحیم و تشخیص فلزات قیمتی را داشته و از عهده راه اندازی کوره های ذوب و پرکردن بوته از فلزات قیمتی و ذوب آنها و براده ها برآمده و رنگ انواع طلاها و فلزات روکش شده را تشخیص داده و بتواند محک زنی را انجام دهد همچنین در بازسازی قطعات از بین رفته طلا و جواهر، پیاده و سوار کردن نگین ها و لحیم کاری آنها مهارت داشته باشد.