دانلود رایگان سوالات بازرس قطعات جوشکاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات بازرس قطعات جوشکاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۴۴,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالات
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
120 سوال
کد استاندارد
311730110070001
کد محصول
FH201
تعداد صفحات
14
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل قطعات جوشکاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II با کد استاندارد 311730110070001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 120 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان قطعات جوشکاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی قطعات جوشکاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II فنی و حرفه ای به تعداد 50 سوال با پاسخنامه

2- اصل سوالات آزمون کتبی قطعات جوشکاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال با پاسخنامه

3- نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی قطعات جوشکاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات قطعات جوشکاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II:

سوالات بازرس قطعات جوشکاری

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش قطعات جوشکاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II:

استاندارد آموزش بازرس قطعات جوشکاری

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل قطعات جوشکاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II

شرح استاندارد آموزش شغل: بازرس قطعات جوشکاری شده بصورت چشمی در حوزه بازرسی جوش بوده و شایستگی هایی از قبیل ارزیابی ناپیوستگی های قطعات جوشکاری و برشکاری شده و گزارش نویسی نتایج ارزیابی آزمون های چشمی را دارد. این شغل با کارفرمایان، پیمانکاران، مجریان پروژه ها در ارتباط می باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): یکی از روش های آزمونهای غیر مخرب (NDT)، روش  VT  ( Testing Visual) یا آزمون چشمی می باشد. انجام به موقع و صحیح روش آزمون چشمی می تواند تا 80% هزینه ها را در مقایسه با سایر روش های غیر مخرب کاهش داد. در بسیاری از برنامه های تدوین شده توسط سازنده جهت کنترل کیفیت محصولات، از آزمون چشمی به عنوان اولین تست و یا در بعضی موارد به عنوان تنها متد ارزیابی استفاده می شود. آزمون چشمی روشی برای شناسایی نواقص و معایب سطحی می باشد. در نتیجه هر برنامه کنترل کیفیت که شامل بازرسی چشمی می باشد، باید محتوی یک سری آزمایشات متوالی انجام شده در طول تمام مراحل کاری در ساخت باشد. کشف و تعمیر عیوب در زمان فوق، کاهش هزینه قابل توجهی را در بر خواهد داشت. بطوری که نشان داده شده است بسیاری از عیوبی که بعدها با روش های تست پیشرفته تری کشف می شوند، با برنامه بازرسی چشمی قبل، حین و بعد از جوشکاری به راحتی قابل کشف می باشند.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Visual Test Inspector


بدون دیدگاه