تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات بازرس قطعات جوشکاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II فنی و حرفه ای با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
دانلود رایگان سوالات خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : دارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 120 سوال
کد محصول : FH201 کد استاندارد : 311730110070001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 2.64Mb
محصول سوالات آزمون ادواری قطعات جوشكاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل قطعات جوشکاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II با کد استاندارد ۳۱۱۷۳۰۱۱۰۰۷۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۱۲۰ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان قطعات جوشکاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی قطعات جوشكاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II فنی و حرفه ای به تعداد 50 سوال با پاسخنامه

2 - اصل سوالات آزمون کتبی قطعات جوشكاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال با پاسخنامه

3 - نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی قطعات جوشكاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات قطعات جوشكاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II:

سوالات بازرس قطعات جوشكاری

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش قطعات جوشكاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II:

استاندارد آموزش بازرس قطعات جوشكاری

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از سوالات را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

آشنایی با شغل قطعات جوشكاری شده بصورت چشمی TVTO VT LEVEL II

شرح استاندارد آموزش شغل:

بازرس قطعات جوشکاری شده بصورت چشمی در حوزه بازرسی جوش بوده و شایستگی هایی از قبیل ارزیابی ناپیوستگی های قطعات جوشکاری و برشکاری شده و گزارش نویسی نتایج ارزیابی آزمون های چشمی را دارد. این شغل با کارفرمایان، پیمانکاران، مجریان پروژه ها در ارتباط می باشد.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

یکی از روش های آزمونهای غیر مخرب (NDT)، روش  VT  ( Testing Visual) یا آزمون چشمی می باشد. انجام به موقع و صحیح روش آزمون چشمی می تواند تا 80% هزینه ها را در مقایسه با سایر روش های غیر مخرب کاهش داد. در بسیاری از برنامه های تدوین شده توسط سازنده جهت کنترل کیفیت محصولات، از آزمون چشمی به عنوان اولین تست و یا در بعضی موارد به عنوان تنها متد ارزیابی استفاده می شود. آزمون چشمی روشی برای شناسایی نواقص و معایب سطحی می باشد. در نتیجه هر برنامه کنترل کیفیت که شامل بازرسی چشمی می باشد، باید محتوی یک سری آزمایشات متوالی انجام شده در طول تمام مراحل کاری در ساخت باشد. کشف و تعمیر عیوب در زمان فوق، کاهش هزینه قابل توجهی را در بر خواهد داشت. بطوری که نشان داده شده است بسیاری از عیوبی که بعدها با روش های تست پیشرفته تری کشف می شوند، با برنامه بازرسی چشمی قبل، حین و بعد از جوشکاری به راحتی قابل کشف می باشند.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Visual Test Inspector