دانلود رایگان سوالات کارگر عمومی در و پنجره ساز پروفیل آهنی فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات کارگر عمومی در و پنجره ساز پروفیل آهنی فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۳۴,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
30 سوال
کد استاندارد
722120290030001
کد محصول
FH199
تعداد صفحات
4
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل کارگر عمومی در و پنجره ساز پروفیل آهنی با کد استاندارد 722120290030001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 30 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان کارگر عمومی در و پنجره ساز پروفیل آهنی با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی کارگر عمومی در و پنجره ساز پروفیل آهنی فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در تاریخ 1397/04/01 با کد استاندارد 7214/29/005/1

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش کارگر عمومی در و پنجره ساز پروفیل آهنی:

استاندارد آموزش کارگر عمومی در و پنجره ساز

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل کارگر عمومی در و پنجره ساز پروفیل آهنی

شرح استاندارد آموزش شغل: کارگر عمومی در و پنجره ساز پروفیل آهنی (درجه 3) از مجموعه مشاغل حوزه ساختمان می باشد که شامل شایستگی های بکارگیری و تشخی خط کش و اندازه گیری سنبه نشان زدن، بکارگیری و تشخیص برشکاری با راه دستی و قیچی های دستی و اهرمی، بکارگیری و تشخیص سوهانکاری شنگ زدن با دستگاه سنگ دستی، بکارگیری و تشخیص برشکاری ورق و تسمه و قلم و تیز کردن با سنگ سمباده، بکارگیری و تشخیص سوراخکاری و خزینه کاری و قلاویز کاری می باشد و با مشاغل کمک در و پنجره ساز پروفیل آهنی و در و پنجره ساز پروفیل آهنی در ارتباط می باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): این شغل به عنوان نیروی کمکی و کارگر ساده جهت همکاری با در و پنجره ساز پروفیل آهنی و در و پنجره ساز پروفیل آهنی می باشد.


بدون دیدگاه