دانلود رایگان سوالات نقش برجسته کار سفال فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات  نقش برجسته کار سفال فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۴۸,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالات
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
240 سوال
کد استاندارد
731620830310001
کد محصول
FH196
تعداد صفحات
51
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل نقش برجسته کار سفال با کد استاندارد 731620830310001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 240 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان نقش برجسته کار سفال با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی نقش برجسته کار سفال فنی و حرفه ای به تعداد 200 سوال با پاسخنامه با کد استاندارد 731620830310001

2- اصل سوالات آزمون کتبی نقش برجسته کار سفال فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1396/02/21 با کد استاندارد 8/92/33/1/3

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات نقش برجسته کار سفال:

سوالات نقش برجسته کار سفال

 - دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش نقش برجسته کار سفال:

استاندارد آموزش نقش برجسته کار سفال

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل نقش برجسته کار سفال

شرح استاندارد آموزش شغل: نقش برجسته کاری سفال شغلی است در حوزه هنرهای تجسمی و صنایع دستی که شامل طراحی، تهیه گل مناسب، ساخت خشت و اجرای نقش برجسته روی گل چرمینه، خشک کردن و پخت قطعات، آماده سازی لعاب و لعابکاری قطعات، نصب و بند کشی و پتینه کاری نقش برجسته می باشد و با مشاغل سفال گری، سرامیک و مراکز صنایع دستی و هنر در ارتباط می باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): نقش برجسته کاری سفال شغلی است در حوزه هنرهای تجسمی و صنایع دستی که با استفاده از مواد (گل سفالگری و لعاب) و تجهیزات مربوطه می تواند با ساخت نقش برجسته سفالی، ایجاد اشتغال نماید.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Relief work on pottery


بدون دیدگاه