تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات نقش برجسته کار سفال فنی و حرفه ای با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
25,700 تومان
دانلود رایگان سوالات خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : دارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 240 سوال
کد محصول : FH196 کد استاندارد : 731620830310001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 4.05Mb
محصول سوالات آزمون ادواری نقش برجسته کار سفال حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل نقش برجسته کار سفال با کد استاندارد ۷۳۱۶۲۰۸۳۰۳۱۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۲۴۰ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان نقش برجسته کار سفال با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی نقش برجسته کار سفال فنی و حرفه ای به تعداد 200 سوال با پاسخنامه با کد استاندارد 731620830310001

2 - اصل سوالات آزمون کتبی نقش برجسته کار سفال فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1396/02/21 با کد استاندارد 8/92/33/1/3

 

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات نقش برجسته کار سفال:

سوالات نقش برجسته کار سفال 

 

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش نقش برجسته کار سفال:

استاندارد آموزش نقش برجسته کار سفال

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از سوالات را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

آشنایی با شغل نقش برجسته کار سفال

شرح استاندارد آموزش شغل:

نقش برجسته کاری سفال شغلی است در حوزه هنرهای تجسمی و صنایع دستی که شامل طراحی، تهیه گل مناسب، ساخت خشت و اجرای نقش برجسته روی گل چرمینه، خشک کردن و پخت قطعات، آماده سازی لعاب و لعابکاری قطعات، نصب و بند کشی و پتینه کاری نقش برجسته می باشد و با مشاغل سفال گری، سرامیک و مراکز صنایع دستی و هنر در ارتباط می باشد.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

نقش برجسته کاری سفال شغلی است در حوزه هنرهای تجسمی و صنایع دستی که با استفاده از مواد (گل سفالگری و لعاب) و تجهیزات مربوطه می تواند با ساخت نقش برجسته سفالی، ایجاد اشتغال نماید.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Relief work on pottery