دانلود رایگان سوالات ریخته گر فلزات قیمتی فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات ریخته گر فلزات قیمتی فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۴۱,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
114 سوال
کد استاندارد
73132079380001
کد محصول
FH195
تعداد صفحات
14
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل ریخته گر فلزات قیمتی با کد استاندارد 73132079380001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 114 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان ریخته گر فلزات قیمتی با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی ریخته گر فلزات قیمتی فنی و حرفه ای به تعداد 114 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش ریخته گر فلزات قیمتی:

استاندارد آموزش ریخته گر فلزات قیمتی

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل ریخته گر فلزات قیمتی

شرح استاندارد آموزش شغل: ریخته گر فلزات قیمتی یکی از مشاغل مربوط به طلا و جواهرسازی است كه دارای شایستگی های آماده سازی قالب و لاستیک قالب، موم كاری، شاخه كردن و سیلندرگیری، آماده سازی دو غالب و گچ ریزی، موم گیری، پختن سیلندرها در كوره، ریخته گری و محاسبات عیار فلزات قیمتی، خارج كردن محصولات از سیلندر، آماده سازی قطعات ریخته شده جهت مونتاژ و بساب كاری، پرداخت نهایی و پولیش كاری را در برمی گیرد و در ضمن این شغل با مشاغل سازنده مدل های مومی طلا و جواهر، مخراج كاری، قلم زن و جواهر نشان بر روی فلزات قیمتی و سازنده زیورآلات سنتی در ارتباط می باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): در شغل ریخته گر فلزات قیمتی انواع زیورآلات از قبیل گردنبند، دستبند، انگشتر و غیره را می توان با استفاده از شكل دهی مذاب فلز به صورت كنترل شده توسط قالب های گوناگون، به صورت تک و عمده ساخت.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Precious Metals Casting


بدون دیدگاه