دانلود رایگان سوالات ترکیب کننده و نهایی ساز صدا فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات ترکیب کننده و نهایی ساز صدا فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۵۲,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
462 سوال
کد استاندارد
352130870010001
کد محصول
FH91
تعداد صفحات
60
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل ترکیب کننده و نهایی ساز صدا با کد استاندارد 352130870010001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 462 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان ترکیب کننده و نهایی ساز صدا با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی ترکیب کننده و نهایی ساز صدا فنی و حرفه ای به تعداد 462 سوال بدون پاسخنامه و با کد استاندارد 352130870010001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش ترکیب کننده و نهایی ساز صدا:

استاندارد آموزش ترکیب کننده صدا

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل ترکیب کننده و نهایی ساز صدا

شرح استاندارد آموزش شغل: ترکیب کننده و نهایی ساز صدا جزو مشاغل گروه هنرهای نمایشی است و شامل وظایف ویرایش، پردازش، ترکیب و نهایی سازی صدا می باشد و با مشاغل صدابرداری استودیو، تولید کننده موسیقی الکترونیک و گویندگی و دوبلاژ در ارتباط می باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): ترکیب کننده و نهایی ساز صدا کسی است که به علوم: فیزیک صوت (اکوستیک)، الکترونیک کاربردی، پردازنده های سیگنال آنالوگ و دیجیتال و کاربرد هر یک از آنها، کابل ها و کانکتورها، میکسرهای آنالوگ و دیجیتال، فرمت های صوتی، سیستم مانیتورینگ و کالیبراسیون اشراف کامل دارد و با استفاده از آنها شیارهای صوتی ضبط شده را با رعایت استانداردها و قواعد این علوم ترکیب و نهایی می نماید. همچنین ایرادهای موجود در شیارهای صوتی بعد از مرحله ضبط صدا را شناسایی کرده و با دانش و تجهیزات مورد استفاده در جهت رفع هرچه دقیقتر و بهتر آنها اقدام کرده تا به کیفیت مطلوب و استاندارد دست یابد.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Mixing & Mastering Engineer


بدون دیدگاه