تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات ترکیب کننده و نهایی ساز صدا فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 462 سوال
کد محصول : FH91 کد استاندارد : 352130870010001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 833.34Kb
محصول سوالات آزمون ادواری ترکیب کننده و نهایی ساز صدا حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل ترکیب کننده و نهایی ساز صدا با کد استاندارد ۳۵۲۱۳۰۸۷۰۰۱۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۴۶۲ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان ترکیب کننده و نهایی ساز صدا با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی ترکیب کننده و نهایی ساز صدا فنی و حرفه ای به تعداد 462 سوال بدون پاسخنامه و با کد استاندارد 352130870010001

 

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش ترکیب کننده و نهایی ساز صدا:

استاندارد آموزش ترکیب کننده صدا

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

آشنایی با شغل ترکیب کننده و نهایی ساز صدا

شرح استاندارد آموزش شغل:

ترکیب کننده و نهایی ساز صدا جزو مشاغل گروه هنرهای نمایشی است و شامل وظایف ویرایش، پردازش، ترکیب و نهایی سازی صدا می باشد و با مشاغل صدابرداری استودیو، تولید کننده موسیقی الکترونیک و گویندگی و دوبلاژ در ارتباط می باشد.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

ترکیب کننده و نهایی ساز صدا کسی است که به علوم: فیزیک صوت (اکوستیک)، الکترونیک کاربردی، پردازنده های سیگنال آنالوگ و دیجیتال و کاربرد هر یک از آنها، کابل ها و کانکتورها، میکسرهای آنالوگ و دیجیتال، فرمت های صوتی، سیستم مانیتورینگ و کالیبراسیون اشراف کامل دارد و با استفاده از آنها شیارهای صوتی ضبط شده را با رعایت استانداردها و قواعد این علوم ترکیب و نهایی می نماید. همچنین ایرادهای موجود در شیارهای صوتی بعد از مرحله ضبط صدا را شناسایی کرده و با دانش و تجهیزات مورد استفاده در جهت رفع هرچه دقیقتر و بهتر آنها اقدام کرده تا به کیفیت مطلوب و استاندارد دست یابد.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Mixing & Mastering Engineer