دانلود رایگان سوالات صدابردار استودیو فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات صدابردار استودیو فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۵۲,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
347 سوال
کد استاندارد
352130870030001
کد محصول
FH190
تعداد صفحات
52
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل صدابردار استودیو با کد استاندارد 352130870030001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 347 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان صدابردار استودیو با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی صدابردار استودیو فنی و حرفه ای به تعداد347 سوال بدون پاسخنامه و با کد استاندارد 352130870030001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش صدابردار استودیو:

استاندارد آموزش صدابردار استودیو 

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل صدابردار استودیو

شرح استاندارد آموزش شغل: صدابردار استودیو جزو گروه هنرهای نمایشی می باشد و شامل وظایف ضبط، ویرایش و پردازش های اولیه و پخش صدا در استودیو صدابرداری می باشد و با مشاغل ترکیب کننده و نهایی ساز صدا و صدابردار اجرای زنده و تولید کننده موسیقی الکترونیک و گویندگی و گویندگی و دوبلاژ ارتباط دارد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): صدابردار استودیو کسی است که مبانی دانش صدابرداری شامل: فیزیک صوت (اکوستیک)، الکترونیک کاربردی شناخت دقیق میکروفون ها و کاربرد هر یک از آنها، کابل و کانکتورها، آمپلی فایرها، کار با پردازنده های سیگنال آنالوگ و دیجیتال، میکسرهای آنالوگ و دیجیتال، ضبط دیجیتال و آنالوگ و سیستم مانیتورینگ را به طور کامل و استاندارد بداند. همچنین از عهده طراحی و بهینه سازی اکوستیک استودیو که علمی دقیق و محاسباتی است برآید.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Engineer Recording Audio


بدون دیدگاه