تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات صدابردار استودیو فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 347 سوال
کد محصول : FH190 کد استاندارد : 352130870030001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.59Mb
محصول سوالات آزمون ادواری صدابردار استودیو حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل صدابردار استودیو با کد استاندارد ۳۵۲۱۳۰۸۷۰۰۳۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۳۴۷ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان صدابردار استودیو با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی صدابردار استودیو فنی و حرفه ای به تعداد347 سوال بدون پاسخنامه و با کد استاندارد 352130870030001

 

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش صدابردار استودیو:

استاندارد آموزش صدابردار استودیو 

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

آشنایی با شغل صدابردار استودیو

شرح استاندارد آموزش شغل:

صدابردار استودیو جزو گروه هنرهای نمایشی می باشد و شامل وظایف ضبط، ویرایش و پردازش های اولیه و پخش صدا در استودیو صدابرداری می باشد و با مشاغل ترکیب کننده و نهایی ساز صدا و صدابردار اجرای زنده و تولید کننده موسیقی الکترونیک و گویندگی و گویندگی و دوبلاژ ارتباط دارد.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

صدابردار استودیو کسی است که مبانی دانش صدابرداری شامل: فیزیک صوت (اکوستیک)، الکترونیک کاربردی شناخت دقیق میکروفون ها و کاربرد هر یک از آنها، کابل و کانکتورها، آمپلی فایرها، کار با پردازنده های سیگنال آنالوگ و دیجیتال، میکسرهای آنالوگ و دیجیتال، ضبط دیجیتال و آنالوگ و سیستم مانیتورینگ را به طور کامل و استاندارد بداند. همچنین از عهده طراحی و بهینه سازی اکوستیک استودیو که علمی دقیق و محاسباتی است برآید.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Engineer Recording Audio