تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات بازیگر پایه فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
46,700 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 258 سوال
کد محصول : FH187 کد استاندارد : 343530870010001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.12Mb
محصول سوالات آزمون ادواری بازیگر پایه حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل بازیگر پایه با کد استاندارد ۳۴۳۵۳۰۸۷۰۰۱۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۲۵۸ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان بازیگر پایه با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی بازیگر پایه فنی و حرفه ای به تعداد 258 سوال بدون پاسخنامه و با کد استاندارد 343530870010001

 

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش بازیگر پایه:

استاندارد آموزش بازیگر پایه

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

آشنایی با شغل بازیگر پایه

شرح استاندارد آموزش شغل:

بازیگر عنوان شغلی است در حوزه هنرهای نمایشی شامل شایستگی هایی استفاده از ابزار (بیان، بدن، تجسم، تخیل، خلاقیت و ...) که دارد بتواند در قالب شخصیتی دیگر فرو رفته و برای تماشاگر به شکلی باور پذیر اجرا نماید. تربیت ابزار بازیگری، ساختارشناسی یک قطعه نمایشی، شناخت رویداد و تجزیه و تحلیل کاراکتر ها از جمله وظایفی است که بازیگر در سطح پایه بر عهده دارد. این شغل با مشاغلی از جمله بازیگر سینما، بازیگر تئاتر، کارگردان تئاتر، کارگردان فیلم داستانی، طراح صحنه و لباس، گریمور و ... در ارتباط است.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

بازیگر عنوان شغلی است در حوزه هنرهای نمایشی. بازیگر کسی است که با اسفاده از ابزاری (بیان، بدن، تجسم، تخیل، خلاقیت و ...) که دارد بتواند در قالب شخصیتی دیگر فرو رفته و برای تماشاگر به شکلی باور پذیر اجرا نماید. تربیت ابزار بازیگری، ساختارشناسی یک قطعه نمایشی، شناخت رویداد و تجزیه و تحلیل کاراکتر ها از جمله وظایفی است که بازیگر در سطح پایه بر عهده دارد.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Actor actress performer artist stoger