دانلود رایگان سوالات بازیگر پایه فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات بازیگر پایه فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۴۸,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
258 سوال
کد استاندارد
343530870010001
کد محصول
FH187
تعداد صفحات
37
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل بازیگر پایه با کد استاندارد 343530870010001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 258 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان بازیگر پایه با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی بازیگر پایه فنی و حرفه ای به تعداد 258 سوال بدون پاسخنامه و با کد استاندارد 343530870010001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش بازیگر پایه:

استاندارد آموزش بازیگر پایه

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل بازیگر پایه

شرح استاندارد آموزش شغل: بازیگر عنوان شغلی است در حوزه هنرهای نمایشی شامل شایستگی هایی استفاده از ابزار (بیان، بدن، تجسم، تخیل، خلاقیت و ...) که دارد بتواند در قالب شخصیتی دیگر فرو رفته و برای تماشاگر به شکلی باور پذیر اجرا نماید. تربیت ابزار بازیگری، ساختارشناسی یک قطعه نمایشی، شناخت رویداد و تجزیه و تحلیل کاراکتر ها از جمله وظایفی است که بازیگر در سطح پایه بر عهده دارد. این شغل با مشاغلی از جمله بازیگر سینما، بازیگر تئاتر، کارگردان تئاتر، کارگردان فیلم داستانی، طراح صحنه و لباس، گریمور و ... در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): بازیگر عنوان شغلی است در حوزه هنرهای نمایشی. بازیگر کسی است که با اسفاده از ابزاری (بیان، بدن، تجسم، تخیل، خلاقیت و ...) که دارد بتواند در قالب شخصیتی دیگر فرو رفته و برای تماشاگر به شکلی باور پذیر اجرا نماید. تربیت ابزار بازیگری، ساختارشناسی یک قطعه نمایشی، شناخت رویداد و تجزیه و تحلیل کاراکتر ها از جمله وظایفی است که بازیگر در سطح پایه بر عهده دارد.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Actor actress performer artist stoger


بدون دیدگاه