تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 344 سوال
کد محصول : FH185 کد استاندارد : 732120530040001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.28Mb
محصول سوالات آزمون ادواری تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی با کد استاندارد ۷۳۲۱۲۰۵۳۰۰۴۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۳۴۴ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی فنی و حرفه ای به تعداد 344 سوال بدون پاسخنامه و با کد استاندارد 732120530040001

 

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی :

استاندارد آموزش تولید کننده چند رسانه ای

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

آشنایی با شغل تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی

شرح استاندارد آموزش شغل:

تولیدکننده چند رسانه ای دو بعدی در حوزه مشاغل فن آوری اطلاعات می باشد. از شایستگی های این شغل میتوان به طراحی و ویرایش تصاویر پیکسلی، برداری، طراحی و تولید انیمیشن های دو بعدی ویرایش فایل های صوتی و تدوین ویدئو، تولید پروژه و راهبری طرح کسب و کار برای تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی اشاره کرد. این شغل با استاندارد طراح و تولیدکننده ی چند رسانه ای سه بعدی و استانداردهای مربوط به حوزه ی گرافیک در ارتباط است.