دانلود رایگان سوالات تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۵۲,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
344 سوال
کد استاندارد
732120530040001
کد محصول
FH185
تعداد صفحات
47
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی با کد استاندارد 732120530040001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 344 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی فنی و حرفه ای به تعداد 344 سوال بدون پاسخنامه و با کد استاندارد 732120530040001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی :

استاندارد آموزش تولید کننده چند رسانه ای 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی

شرح استاندارد آموزش شغل: تولیدکننده چند رسانه ای دو بعدی در حوزه مشاغل فن آوری اطلاعات می باشد. از شایستگی های این شغل میتوان به طراحی و ویرایش تصاویر پیکسلی، برداری، طراحی و تولید انیمیشن های دو بعدی ویرایش فایل های صوتی و تدوین ویدئو، تولید پروژه و راهبری طرح کسب و کار برای تولید کننده چند رسانه ای دو بعدی اشاره کرد. این شغل با استاندارد طراح و تولیدکننده ی چند رسانه ای سه بعدی و استانداردهای مربوط به حوزه ی گرافیک در ارتباط است.


بدون دیدگاه