تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات کاربر گرافیک رایانه ای با adobe illustrator (ادوبی ایلستریتور) فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 587 سوال
کد محصول : FH182 کد استاندارد : 732120530010001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 2.04Mb
محصول سوالات آزمون ادواری کاربر گرافیک رایانه ای با adobe illustrator (ادوبی ایلستریتور) حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل کاربر گرافیک رایانه ای با adobe illustrator (ادوبی ایلستریتور) با کد استاندارد ۷۳۲۱۲۰۵۳۰۰۱۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۵۸۷ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان کاربر گرافیک رایانه ای با adobe illustrator (ادوبی ایلستریتور) با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی کاربر گرافیک رایانه ای با adobe illustrator (ادوبی ایلستریتور) فنی و حرفه ای به تعداد 587 سوال بدون پاسخنامه و با کد استاندارد 732120530010001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش کاربر گرافیک رایانه ای با adobe illustrator (ادوبی ایلستریتور):

استاندارد آموزش کاربر ادوبی ایلستریتور

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

آشنایی با شغل کاربر گرافیک رایانه ای با adobe illustrator (ادوبی ایلستریتور)

شرح استاندارد آموزش شغل:

کاربر گرافیک رایانه ای با Illustrator Adobe شغلی است در حوزه فناوری اطلاعات. از شایستگی های این شغل نصب و اجرای Illustrator، رسم اشکال، خطوط پایه و شکل های پیچیده، انتخاب و ویرایش اشکال، رنگ آمیزی اشکال ترسیمی، نگارش متن، افزودن سبک و جلوه به شیء، رسم اشکال سه بعدی لایه و ساخت انواع ماسک، کار با سمبل ها و نمودار ها، وارد کردن تصاویر و خروجی گرفتن از پروژه، تولید پروژه، راهبری طرح کسب و کار برای کاربر گرافیک رایانه ای با illustrator را میتوان نام برد، این شغل با مشاغل ناشر کتاب و مجلات، طراحان وب و چند رسانه ای در ارتباط است.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

ادوبی ایلوستریت به انگلیسی Illustrator Adobe به معنی تصویرگر یک برنامه کامپیوتری برداری است که برای طراحی در کامپیوتر به کار میرود. این نرم افزار با ابزار طراحی جهت خلق آثار برداری و افکت های گرافیکی به همراه قلممو ها (Brush) و بعلاوه افکتها و فیلترهای گرافیکی و ابزار کنترل رنگ به همراه محیط سازگار با فتوشاپ و سایر محصولات ادوبی در اختیار طراحان است.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Computer graphic user with Adobe Illustrator