تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات مربی نقاشی کودک فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
46,700 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 251 سوال
کد محصول : FH177 کد استاندارد : 234240830010001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.06Mb
محصول سوالات آزمون ادواری مربی نقاشی کودک حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل مربی نقاشی کودک با کد استاندارد ۲۳۴۲۴۰۸۳۰۰۱۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۲۵۱ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان مربی نقاشی کودک با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی مربی نقاشی کودک فنی و حرفه ای به تعداد 251 سوال بدون پاسخنامه و با کد استاندارد 234240830010001

 

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش مربی نقاشی کودک:

استاندارد آموزش مربی نقاشی کودک

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

آشنایی با شغل مربی نقاشی کودک

شرح استاندارد آموزش شغل:

مربی نقاشی کودک شغلی از مشاغل حوزه خدمات آموزشی است. مربی نقاشی کودک می تواند در آموزشگاه ها، فرهنگسراها، مهدهای کودک، مدارس و ... مشغول به کار شود. مربی نقاشی کودک باید کودک را به خوبی بشناسد و با آگاهی از احساسات کودک بتواند با او ارتباط برقرار کند. توانایی های مربی نقاشی کودک شامل موارد زیر می باشد: بکارگیری اصول روانشناسی عمومی کودک، بکارگیری راههای برقراری ارتباط با کودک و نفوذ به درون او، سنجش آمادگی جسمی و روحی کودک جهت یادگیری مطالب آموزشی و ایجاد زمینه ی فرآیند آموزش، ایجاد و تقویت خلاقیت کودک و روش های تقویت آن، به کارگیری حواس مختلف در آموزش نقاشی، نقد و تفسیر نقاشی کودکان، آموزش مبانی هنرهای تجسمی به زبان ساده به کودک، آموزش مبانی هنرهای تجسمی به زبان ساده به کودک، آموزش تکنیکهای مختلف نقاشی به زبان ساده به کودک، تصویر سازی با تکنیکهای مختلف نقاشی در ارتباط باشد.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

آموزشها و مهارتهایی که به وسیله آنها بتوان کودکان را برای مهارتها ی دوره های بالاتر آماده کرد و به این وسیله به کودک در جهت خود شکوفایی، شناخت استعدادها و رشد او کمک نمود.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Loach painting

 

جهت آشنایی بهتر با مربی نقاشی کودک و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این رشته شغلی سازمان فنی و حرفه ای میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

آشنایی با مربی نقاشی کودک