دانلود رایگان سوالات مربی نقاشی کودک فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات مربی نقاشی کودک فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۴۸,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
251 سوال
کد استاندارد
234240830010001
کد محصول
FH177
تعداد صفحات
33
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل مربی نقاشی کودک با کد استاندارد 234240830010001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 251 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان مربی نقاشی کودک با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی مربی نقاشی کودک فنی و حرفه ای به تعداد 251 سوال بدون پاسخنامه و با کد استاندارد 234240830010001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش مربی نقاشی کودک:

استاندارد آموزش مربی نقاشی کودک

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل مربی نقاشی کودک

شرح استاندارد آموزش شغل: مربی نقاشی کودک شغلی از مشاغل حوزه خدمات آموزشی است. مربی نقاشی کودک می تواند در آموزشگاه ها، فرهنگسراها، مهدهای کودک، مدارس و ... مشغول به کار شود. مربی نقاشی کودک باید کودک را به خوبی بشناسد و با آگاهی از احساسات کودک بتواند با او ارتباط برقرار کند. توانایی های مربی نقاشی کودک شامل موارد زیر می باشد: بکارگیری اصول روانشناسی عمومی کودک، بکارگیری راههای برقراری ارتباط با کودک و نفوذ به درون او، سنجش آمادگی جسمی و روحی کودک جهت یادگیری مطالب آموزشی و ایجاد زمینه ی فرآیند آموزش، ایجاد و تقویت خلاقیت کودک و روش های تقویت آن، به کارگیری حواس مختلف در آموزش نقاشی، نقد و تفسیر نقاشی کودکان، آموزش مبانی هنرهای تجسمی به زبان ساده به کودک، آموزش مبانی هنرهای تجسمی به زبان ساده به کودک، آموزش تکنیکهای مختلف نقاشی به زبان ساده به کودک، تصویر سازی با تکنیکهای مختلف نقاشی در ارتباط باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): آموزشها و مهارتهایی که به وسیله آنها بتوان کودکان را برای مهارتها ی دوره های بالاتر آماده کرد و به این وسیله به کودک در جهت خود شکوفایی، شناخت استعدادها و رشد او کمک نمود.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Loach painting

جهت آشنایی بهتر با مربی نقاشی کودک و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این رشته شغلی سازمان فنی و حرفه ای میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

آشنایی با مربی نقاشی کودک


بدون دیدگاه