دانلود رایگان سوالات سازنده تولیدات چرمی دست دوز فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات سازنده تولیدات چرمی دست دوز فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۳۲,۷۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
30 سوال
کد استاندارد
753620770010001
کد محصول
FH172
تعداد صفحات
3
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل سازنده تولیدات چرمی دست دوز با کد استاندارد 753620770010001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 30 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان سازنده تولیدات چرمی دست دوز با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی سازنده تولیدات چرمی دست دوز فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1396/02/21 با کد استاندارد 7536/77/001/1

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش سازنده تولیدات چرمی دست دوز:

استاندارد آموزش سازنده تولیدات چرمی

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل سازنده تولیدات چرمی دست دوز

شرح استاندارد آموزش شغل: سازنده تولیدات چرمی دست دوز از مشاغل صنایع دستی می باشد و شامل شایستگی های بکارگیری و انتخاب چرم مرغوب، ترسیم فنی و الگو سازی رویه و آستر، بکارگیری ابزار و یراق آلات، برش چرم، دوخت های کاربردی چرم و تولیدات چرمی، آسترکشی تولیدات و پرداخت و تکمیل نهایی می باشد و با مشاغل حکاکی چرم، نقاشی روی چرم و سازندگان تولیدات چرمی در ارتباط می باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): شغل سازنده تولیدات چرمی دست دوز طراحی و ساخت محصولات کاربردی چرمی از چرم و پوست حیوانات حلال گوشت مثل گاو، گوسفند، بز، شتر مرغ و .... با توجه به استحکام و کاربرد و زیبایی ظاهری تولیدات چرمی می باشد.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Leather hand made products maker


بدون دیدگاه