تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات دوزنده کیف چرمی با دست فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 40 سوال
کد محصول : FH171 کد استاندارد : 731820280040001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.57Mb
محصول سوالات آزمون ادواری دوزنده کیف چرمی با دست حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل دوزنده کیف چرمی با دست با کد استاندارد ۷۳۱۸۲۰۲۸۰۰۴۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۴۰ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان دوزنده کیف چرمی با دست با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی دوزنده کیف چرمی با دست فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1396/06/17 با کد استاندارد 7318/28/013/1

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش دوزنده کیف چرمی با دست:

استاندارد آموزش دوزنده کیف چرمی

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

آشنایی با شغل دوزنده کیف چرمی با دست

شرح استاندارد آموزش شغل:

استاندارد دوزنده کیف چرمی با دست یکی از مشاغل مربوط به صنعت چرم است که شایستگی هایی از قبیل الگو برداری، برش و دوخت کیف های کوچک (کیف پول، جای تلفن همراه، جا کلیدی، آرایشی) و کیف های بزرگ شامل (کیف رودوشی، مجلسی، جا مدارکی و کیف اداری و کوله) با دست را در بر میگیرد. این شغل با مشاغلی از قبیل فروشنده انواع چرم طبیعی و مصنوعی، فروشنده تجهیزات و وسایل کیف دوزی، و کارگاه های تولید کیف های ذست دوز و صادرات آنها در ارتباط است.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

دوزنده کیف چرمی با دست شامل برش، دوخت، تکمیل و تزیین کیف های کوچک، کیف های زنانه، کوله چرمی و کیف های اداری با دست می باشد.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Craftman of handmade leather bags