تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات ریخته گر (درجه ۱ و ۲) فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
31,700 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 639 سوال
کد محصول : FH165 کد استاندارد درجه 1 : 721120330020001
کد استاندارد درجه 2 : 721120330030001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 2.22Mb
محصول سوالات آزمون ادواری ریخته گر (درجه 1 و 2) حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل ریخته گر (درجه ۱ و ۲) با کد استاندارد ۷۲۱۱۲۰۳۳۰۰۲۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۶۳۹ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان ریخته گر (درجه ۱ و ۲) با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی ریخته گر (درجه 1) فنی و حرفه ای به تعداد 269 سوال بدون پاسخنامه و  با کد استاندارد 751120330020001

2 - اصل سوالات آزمون کتبی ریخته گر (درجه 2) فنی و حرفه ای به تعداد 370 سوال بدون پاسخنامه با کد استاندارد 7211203330030001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش ریخته گر (درجه 1 و 2):

استاندارد آموزش ریخته گر (درجه 1) 

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش ریخته گر (درجه 1 و 2):

استاندارد آموزش ریخته گر (درجه 2)

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

آشنایی با شغل ریخته گر (درجه 1 و 2)

شرح استاندارد آموزش شغل:

ریخته گر درجه 1 کسی است که علاوه بر داشتن توانایی ریخته گر درجه دو و پس از گذراندن دوره آموزشی لازم از عهده انجام مهارتهای رسم پرسپکتیو ایزومتریک قطعات ساده، نقشه خوانی و رسم نقشه های ساده قالب و مدل، ساخت و تعمیر مدلهای چوبی ساده، تبدیل مدلهای چوبی به آلومینیمی و ساخت آنها، تشخیص و کاربرد انواع ماهیچه از لحاظ شکل، ساخت ماهیچه به روش اسیدی و فنلی، تعیین خواص ماسه، قالبگیری مدلهای چند پارچه دو درجه ای و سه درجه ای، یکتا زمین، به روش پوسته ای و مدل فومی، تهیه و ساخت چدن داکتیل، کنترل چدن مذاب از نظر سیالیت و درجه حرارت، ریخته گری در قالبهای فلزی، ریخته گری آلیاژهای پایه روی و قلع، آلیاژهای آلومینیوم- سیلیسیم و آلومینیوم – مس و تهیه آلیاژهای مس، ذوب گیری از کوره دوار و القایی، انجام عملیات کیفی بر روی مذاب، تعیین خواص مکانیکی فلزات، انجام آزمایشهای متالوگرافی و ساخت کوره بوته ای برآید.

 

شرح استاندارد آموزش شغل:

ریخته گر درجه 2 کسی است که بتواند از عهده انجام فلزکاری عمومی، آماده کردن ماسه، قالبگیری مدلهای ساده و شیاردار، ذوب آلومینیم و بارگیری از کوره مربوطه و کنترل و تکمیل محصول ریختگی آلومینیم، قالبگیری انواع مدلهای نامنظم چند پارچه، مدلهای قرقره و روباز، قالبگیری با ماشین قالبگیری، قالبگیری مدلهای کشودار، رنگ کردن سطح قالبهای ماهیچه ها، ساخت انواع ماهیچه، ذوب چدن با کوره های زمینی و دوار و تعمیر آنها، قالبگیری چند طبقه ای با درجه و بدون درجه از مدلهای ساده و انواع لوله های زانویی، سه راهی، چهار راهی با ماهیچه سر خود برآید.