دانلود رایگان سوالات معرق کار چوب (بدون قالب) درجه 2 فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات معرق کار چوب (بدون قالب) درجه 2 فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۴۸,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
200 سوال
کد استاندارد
731720190250001
کد محصول
FH161
تعداد صفحات
27
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل معرق کار چوب (بدون قالب) درجه 2 با کد استاندارد 731720190250001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 200 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان معرق کار چوب (بدون قالب) درجه 2 با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی معرق کار چوب (بدون قالب) درجه 2 فنی و حرفه ای به تعداد 184 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش معرق کار چوب (بدون قالب) درجه 2:

استاندارد آموزش معرق کار چوب

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل معرق کار چوب (بدون قالب) درجه 2

شرح استاندارد آموزش شغل: معرق کارچوب (بدون قالب) کسی است که بتواند ازعهده پیشگیری از حوادث ناشی از کار و رعایت نکات حفاظت و ایمنی و بهداشت کار’ انتخاب چوب جهت مصارف کاربردی آن ’تشخیص و استفاده از وسایل و ابزار معرق کاری چوب (بدون قالب) ’خط کشی و اندازه گذاری بر روی چوب’ انتخاب و بزرگ و کوچک کردن طرح و تصویرمورد نظر به اندازه دلخواه’ چسب کاری و کپی کردن طرح و تصویر مورد نظر بر روی چسب نواری’ برشکاری مستقیم ’ قوس بری و زاویه بری چوب با استفاده از کمان اره’ چسب کاری و پرسکاری قطعات چوبی بریده شده بر روی زیرکار’ پراخت کردن چوب با استفاده از دستگاه سنباده گردان دستی و برقی و ساخت تابلوهای معرق چوب (بدون قالب) برآید.

جهت آشنایی بهتر با معرق کار چوب و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این رشته شغلی سازمان فنی و حرفه ای میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

آشنایی با معرق کار چوب


بدون دیدگاه