تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات معرق کار چوب (بدون قالب) درجه ۲ فنی و حرفه ای با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
25,700 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : دارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 200 سوال
کد محصول : FH161 کد استاندارد : 731720190250001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 6.46Mb
محصول سوالات آزمون ادواری معرق کار چوب (بدون قالب) درجه 2 حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل معرق کار چوب (بدون قالب) درجه ۲ با کد استاندارد ۷۳۱۷۲۰۱۹۰۲۵۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۲۰۰ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان معرق کار چوب (بدون قالب) درجه ۲ با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی معرق کار چوب (بدون قالب) درجه 2 فنی و حرفه ای به تعداد 200 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش معرق کار چوب (بدون قالب) درجه 2:

استاندارد آموزش معرق کار چوب 

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

آشنایی با شغل معرق کار چوب (بدون قالب) درجه 2

شرح استاندارد آموزش شغل:

معرق کارچوب (بدون قالب) کسی است که بتواند ازعهده پیشگیری از حوادث ناشی از کار و رعایت نکات حفاظت و ایمنی و بهداشت کار’ انتخاب چوب جهت مصارف کاربردی آن ’تشخیص و استفاده از وسایل و ابزار معرق کاری چوب (بدون قالب) ’خط کشی و اندازه گذاری بر روی چوب’ انتخاب و بزرگ و کوچک کردن طرح و تصویرمورد نظر به اندازه دلخواه’ چسب کاری و کپی کردن طرح و تصویر مورد نظر بر روی چسب نواری’ برشکاری مستقیم ’ قوس بری و زاویه بری چوب با استفاده از کمان اره’ چسب کاری و پرسکاری قطعات چوبی بریده شده بر روی زیرکار’ پراخت کردن چوب با استفاده از دستگاه سنباده گردان دستی و برقی و ساخت تابلوهای معرق چوب (بدون قالب) برآید.

 

 

جهت آشنایی بهتر با معرق کار چوب و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این رشته شغلی سازمان فنی و حرفه ای میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

آشنایی با معرق کار چوب