دانلود رایگان سوالات سرویس کار تراکتور فنی و حرفه ای با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات سرویس کار تراکتور فنی و حرفه ای با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۴۱,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالات
پاسخنامه
دارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
105 سوال
کد استاندارد
723320690270001
کد محصول
FH159
تعداد صفحات
16
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل سرویس کار تراکتور با کد استاندارد 723320690270001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 105 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان سرویس کار تراکتور با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی سرویس کار تراکتور فنی و حرفه ای به تعداد 55 سوال بدون پاسخنامه

2- اصل سوالات آزمون کتبی سرویس کار تراکتور فنی و حرفه ای به تعداد سرویس کار تراکتور به تعداد 50 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات سرویس کار تراکتور:

سوالات سرویس کار تراکتور

 - دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش سرویس کار تراکتور:

استاندارد آموزش سرویس کار تراکتور

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل سرویس کار تراکتور

شرح استاندارد آموزش شغل: سرویسکار تراکتور شغلی است از حوزه ماشین آلات کشاورزی که دارای وظایفی از قبیل بازدید قبل از روشن کردن تراکتو، پیاده سازی و سوار کردن قطعات مختلف تراکتور و تیل، تخلیه آب رادیاتور و پر کردن آن (تهیه محلول ضدیخ، تعویض روغن، فیلترها و تسمه پروانه)، گریسکاری، روغن کاری، پنچرگیری و تنظیم باد لاستیک و تنظیم کار قطعات مختلف و پر کردن آب داخل لاستیک، آچار کشی و باز و بسته انواع اتصالات پیچ و مهره تراکتور، نگهداری تراکتور در فصل بیکاری، بکارگیری قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در ماشین های کشاورزی، بررسی قسمت های ظاهری تراکتور، بکارگیری انواع پدال ها و اهرم های حرکتی در تراکتور و تنظیم و رگالژ آن ها می باشد و با مشاغلی از قبیل تعمیرکار تراکتور و تیلر در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): سرویسکار تراکتور شغلی است که دارای وظایفی از قبیل بازدید قبل از روشن کردن تراکتور، پیاده سـازی و سـوار کردن قطعات مختلف تراکتور و تیلر، تخلیه آب رادیاتور و پر کردن آن (تهیه محلول ضدیخ، تعویض روغن، فیلترها و تسمه پروانه)، گریسکاری، روغن کاری، پنچرگیری و تنظیم باد لاستیک و تنظیم کار قطعات مختلف و پـر کـردن آب داخل لاستیک، آچار کشی و باز و بسـته انـواع اتصـالات پـیم و مهـره تراکتـور، نگهـداری تراکتـور در فصـل بیکاری، بکارگیری قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در ماشین های کشاورزی، بررسـی قسـمت هـای ظـاهری تراکتور، بکارگیری انواع پدال ها و اهرم های حرکتی در تراکتور و تنظیم و رگالژ آن ها می باشد.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Service and maintenance


بدون دیدگاه