دانلود رایگان سوالات طراح و تحلیلگر مدارات دیجیتال فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات طراح و تحلیلگر مدارات دیجیتال فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۳۳,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
30 سوال
کد استاندارد
311430030020001
کد محصول
FH156
تعداد صفحات
3
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل طراح و تحلیلگر مدارات دیجیتال با کد استاندارد 311430030020001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 30 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان طراح و تحلیلگر مدارات دیجیتال با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی طراح و تحلیلگر مدارات دیجیتال فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در  تاریخ 1398/02/05

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش طراح و تحلیلگر مدارات دیجیتال:

استاندارد آموزش تحلیلگر مدارات دیجیتال

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل طراح و تحلیلگر مدارات دیجیتال

شرح استاندارد آموزش شغل: طراح و تحلیلگر مدارات دیجیتال کسی است که بعد از گذراندن دوره های آموزشی لازم علاوه بر دانستن مبانی پایه الکترونیک از عهده بررسی سیستم های عددی، کار با گیت های دیجیتالی و بررسی مدار های منطقی، مدارات محاسباتی، فلیپ فلاپ ها و مدارات مولد پا ولس و بررسی ساخت مدارات مولتی پلکسر و دمولتی پلکسر و همچنین کار با چند نمونه IC برآید.


بدون دیدگاه