تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات کاربر گرافیک رایانه ای با indesign (ایندیزاین) فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 153 سوال
کد محصول : FH148 کد استاندارد : 732120530080001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.00Mb
محصول سوالات آزمون ادواری کاربر گرافیک رایانه ای با indesign (ایندیزاین) حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل کاربر گرافیک رایانه ای با indesign (ایندیزاین) با کد استاندارد ۷۳۲۱۲۰۵۳۰۰۸۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۱۵۳ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان کاربر گرافیک رایانه ای با indesign (ایندیزاین) با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی کاربر گرافیک رایانه ای با indesign (ایندیزاین) فنی و حرفه ای به تعداد 153 سوال با کد استاندارد 3513/84153

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش کاربر گرافیک رایانه ای با indesign (ایندیزاین):

استاندارد آموزش کاربر ایندیزاین

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

آشنایی با شغل کاربر گرافیک رایانه ای با indesign (ایندیزاین)

شرح استاندارد آموزش شغل:

کاربر گرافیک رایانه ای با InDesign از مشاغل حوزه فناوری اطلاعات میباشد. از شایستگی های این شغل میتوان پیکر بندی و کار با محیط Indesign، مدیریت صفحات اسناد، رسم اشکال و اشیا، مدیریت اشکال و اشیا استفاده از متن، کار با Master و کاربرد آن در صفحه آرایی، مدیریت رنگ و زمینه، کار با جدول، ساخت یک پروژه Interactive، خروجی گرفتن از پروژه و تولید پروژه، راهبری طرح کسب و کار برای طراح گرافیک رایانه ای با Indesign را نام برد. این شغل با کلیه مشاغل نشریات، تبلیغات، مجلات و چاپ و چند رسانه ای و تولید محتوا در ارتباط است.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

یک برنامه کامپیوتری رایج در زمینهٴ◌ نشر رومیزی ساخت شرکت ادوبی است. این نرم افزار در صنعت چاپ و صفحه آرایی بکار می رود و صورت کلی برای گردآوردن و کنار هم قراردادن متون و عناصر نگارهای در قالب صفحات است و عمدتاً بصورت مستقیم برای نگارش و ویرایش متون و نیز ایجاد و تغییر فایل های تصویری بکار نمی رود. از این نرم افزار بیشتر در آماده سازی مجلات، کتابها، سررسیدها، برشور های تبلیغاتی و مانند آن ها استفاده می کنند. ایندیزاین دارای قابلیت های بسیاری در حروف نگاری و صفحه آرایی که از آن ها می توان تنظیم حروف، ایجاد سبک های حروف (styles typographic)، ابزار برای تنظیم دقیق قرارگیری عناصر گرافیکی، قابیلت استخراج خودکار اطلاعات از فرمت های متنوع و تنظیم اندازه های ستون ها، کادرها و صفحه بندی را نام برد. این نرم افزار مانند سایر نرم افزارهای طراحی گرافیک ساخت شرکت آدوبی، قابلیت ایجاد فایلهای PDF را برای آسان سازی روند آماده سازی طرح ها برای چاپ یا پخش در اینترنت را دارا است

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Computer graphic user with InDesign