دانلود رایگان سوالات خود آرایی زنانه فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات خود آرایی زنانه فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۳۳,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
30 سوال
کد استاندارد
514220570030021
کد محصول
FH141
تعداد صفحات
3
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل خود آرایی زنانه با کد استاندارد 514220570030021 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 30 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان خود آرایی زنانه با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی خود آرایی زنانه فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در تاریخ 1396/02/21 با کد استاندارد 1/041/57/5142

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش خود آرایی زنانه:

استاندارد آموزش خود آرایی زنانه

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل خود آرایی زنانه

شرح استاندارد آموزش شغل: خودآرایی صورت شایستگی است در حوزه مراقبت و زیبایی که در آن هنرجو قادر به انجام کارهایی ازقبیل آلودگی زدایی محیطی و حفاظت و بهداشت فردی – تشخیص نوع چهره و اصلاح تک تک اجزاء چهره با تکنیک سایه روشن – استفاده از ابزار، لوازم و مواد مصرفی– شناخت رنگ ها – کاربرد انواع تکنیک های آرایش در خودآرایی – حالت دادن به مو در حوزه – مراقبت از پوسـت در برابـر عـوارض نـامطلوب مـواد آرایشی، برداشتن موهای زائد صورت و حالت دادن به ابرو – کوتاه کردن موها در زاویه هـای مختلـف در حوزه خودآرائی (فرم دهی مو) – رنگ کردن موها می باشد و با استاندارد متعـادل سـاز چهـره زنانـه در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): آرایش صورت و رفع عیوب ظاهری آن، با توجه به موقعیت اجتماعی، سن و .... كه توسط خود شخص صورت گیرد (به جای انجام آن توسط آرایشگر) را خودآرایی چهره می گویند.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Her makeup


بدون دیدگاه