دانلود رایگان سوالات متعادل ساز چهره مردانه فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات متعادل ساز چهره مردانه فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۳۳,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
30 سوال
کد استاندارد
5141120570100001
کد محصول
FH139
تعداد صفحات
3
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل متعادل ساز چهره مردانه با کد استاندارد 5141120570100001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 30 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان متعادل ساز چهره مردانه با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی متعادل ساز چهره مردانه فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه  با کد استاندارد 5/70/94/1/1

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش متعادل ساز چهره مردانه:

استاندارد آموزش متعادل ساز چهره مردانه

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل متعادل ساز چهره مردانه

شرح استاندارد آموزش شغل: تعادل ساز چهره مردانه کسی است که بتواند از عهده شناسائی ساختمان پوست، استفاده از علم نور در هماهنگ سازی چهره، آماده کردن محیط و ابزار و مواد مورد نیاز، آماده سازی پوست صورت و گردن، هماهنگ کردن اجزا چهره، پاک کردن مواد از روی چهره و پیشگیری از حوادث و خطرات احتمالی برآید.


بدون دیدگاه