تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) فنی و حرفه ای با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
25,700 تومان
دانلود رایگان سوالات خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : دارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 219 سوال
کد محصول : FH135 کد استاندارد : 524920450010041
محتوای فایل : zip حجم فایل : 3.88Mb
محصول سوالات آزمون ادواری کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) با کد استاندارد ۵۲۴۹۲۰۴۵۰۰۱۰۰۴۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۲۱۹  نمونه سوال برای آمادگی در امتحان کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی)  فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1396/04/09 با کد استاندارد 100012

2 - اصل سوالات آزمون کتبی کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی)  فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1396/06/17 با کد استاندارد 1/100012

3 - اصل سوالات آزمون کتبی کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه

4 - اصل سوالات آزمون کتبی کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی)  فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1395 با کد استاندارد 263512501

5 - نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) فنی و حرفه ای به تعداد 99 سوال با پاسخنامه

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی):

سوالات کارآفرینی KAB تکمیلی

 

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی):

استاندارد آموزش کارآفرینی KAB تکمیلی

- دانلود رایگان جزوه آموزشی کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی):

جزوه کارآفرینی KAB تکمیلی

- دانلود رایگان جزوه آموزشی کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی):

جزوه کارآفرینی KAB تکمیلی

 

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از سوالات را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

آشنایی با شغل کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی)

شرح استاندارد آموزش شغل:

کارآفرینی با رویکرد KAB (سطح تکمیلی) شایستگی از حوزه خدمات، گروه امور مالی و بازرگانی است که شامل کارهای: بررسی نحوه سازماندهی بنگاه های کسب و کار، بررسی چگونگی اداره یک بنگاه کسب و کار، شناسایی منابع جهت راه اندازی بنگاه کوچک کسب و کار، تهیه طرح کسب و کار، شناسایی بنگاه های اجتماعی است.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

شایستگی کارآفرینی با رویکرد KAB دوره ای برگرفته از دوره آموزش کارآفرینی، با عنوان Business About Know است، که شامل، بیان اصول و مفاهیم راه اندازی کسب و کار با هدف ایجاد آگاهی برای مهارت آموخته گان فنی و حرفه ای و فارغ التحصیلان نظام آموزش رسمی می باشد، که با افزایش دانش و اطلاعات در زمینه کسب و کار، انگیزه و فرصت های نوینی را به جوانان ارائه می دهد تا خوداشتغالی و ایجاد کسب و کار های کوچک و متوسط را به عنوان گزینه شغلی خود مورد توجه قرار دهند و پیش از ورود به عرصه کسب و کار و راه اندازی بنگاه اقتصادی با مفاهیم و چالش های موجود در جامعه آشنا گردند.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Know About Business