تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات مراقب امور بهداشت و سلامت خانواده فنی و حرفه ای با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
دانلود رایگان سوالات خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : دارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 483 سوال
کد محصول : FH133 کد استاندارد : 532220470010001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 3.35Mb
محصول سوالات آزمون ادواری مراقب امور بهداشت و سلامت خانواده حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل مراقب امور بهداشت و سلامت خانواده با کد استاندارد ۵۳۲۲۲۰۴۷۰۰۱۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۴۸۳ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان مراقب امور بهداشت و سلامت خانواده با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی مراقب امور بهداشت و سلامت خانواده فنی و حرفه ای به تعداد 363 سوال بدون پاسخنامه و با کد استاندارد 532220470010001

2 - نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی مراقب امور بهداشت و سلامت خانواده فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال با پاسخنامه و با کد استاندارد 5322/2/047/001/000/1

3 - نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی مراقب امور بهداشت و سلامت خانواده فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال با پاسخنامه و با کد استاندارد 5322/2/047/001/000/1

4 - نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی مراقب امور بهداشت و سلامت خانواده فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال با پاسخنامه و با کد استاندارد 5322/047/001/000/1

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات مراقب امور بهداشت و سلامت خانواده:

سوالات مراقب امور بهداشت

 

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش مراقب امور بهداشت و سلامت خانواده:

استاندارد آموزش مراقب امور بهداشت

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از سوالات را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

آشنایی با شغل مراقب امور بهداشت و سلامت خانواده

شرح استاندارد آموزش شغل:

مراقب امور بهداشت و سلامت در خانواده شغلی است در حوزه بهداشت و ایمنی که شامل شایستگی های بکارگیری عوامل موثر بر سلامت و بیماری، بکارگیری بهداشت فردی و محیطی برای تامین سلامت افراد خانواده، حفاظت از محیط زیست، تنظیم برنامه غذایی مناسب در جهت حفظ سلامت خانواده، بکارگیری اصول آداب و معاشرت، تشخیص منشا حوادث خانگی و پیشگیری از آنها، انجام کمکهای اولیه در هنگام وقوع حادثه یا بیماری و مراقبت و پرستاری از افراد خانواده می باشد و با مشاغل مراقبان سالمند و افراد خانواده، پرستاران مادر و کودک در ارتباط است.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

مراقب امور بهداشت و سلامت در خانواده فرد را برای بکارگیری عوامل موثر بر سلامت و بیماری، بکارگیری امکانات بهداشتی موجود در خانواده برای تامین سلامت افراد، بکارگیری اصول بهداشت فردی با مشارکت افراد، تامین محیط بهداشتی، حفاظت از محیط زیست، تنظیم برنامه غذایی مناسب خانواده در سلامت و بیماری، تشخیص علایم اولیه بیماریهای شایع، انجام کمکهای اولیه و امدادرسانی آماده می سازد.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Care for health and family affairs