تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات سیستم تبادل حرارت و پکیج شوفاژ گازی فنی و حرفه ای با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
دانلود رایگان سوالات خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : دارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 298 سوال
کد محصول : FH132 کد استاندارد تعمیر پکیج شوفاژ گازی : 712620090010031
کد استاندارد لوله کش پکیج شوفاژ گازی : 712620090010001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 18.24Mb
محصول سوالات آزمون ادواری سیستم تبادل حرارت و پکیج شوفاژ گازی حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل سیستم تبادل حرارت و پکیج شوفاژ گازی. تعمیر پکیج شوفاژ گازی با کد استاندارد ۷۱۲۶۲۰۰۹۰۰۱۰۰۳۱ / لوله کش پکیج شوفاژ گازی با کد استاندارد ۷۱۲۶۲۰۰۹۰۰۱۰۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۲۹۸ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان سیستم تبادل حرارت و پکیج شوفاژ گازی با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی سوالات نصب و راه اندازی و تعمیر پکیج 1 فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1396/07/28 با کد استاندارد 7127/09/100/1

2 - اصل سوالات آزمون کتبی سوالات نصب و راه اندازی و تعمیر پکیج 2 فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1395/11/29 با کد استاندارد 8/71/12/1/2

3 - اصل سوالات آزمون کتبی سوالات نصب و راه اندازی و تعمیر پکیج 3 فنی و حرفه ای به تعداد 40 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1395/08/28 با کد استاندارد 8/71/12/1/2

4 - نمونه سوالات طراحی شده آزمون کتبی سوالات نصاب سیستم تبادل حرارت و پکیج 1 فنی و حرفه ای به تعداد 178 سوال با پاسخنامه (به همراه 30 نکات تستی)

5- فایل ارزشیابی عملی مهارت شغلی نارزشیابی عملی نصاب سیستم تبادل حرارت و پکیج 1 با کد استاندارد 71260090010001

6- فایل ارزشیابی عملی مهارت شغلی نارزشیابی عملی نصاب سیستم تبادل حرارت و پکیج 2

7- فایل ارزشیابی عملی مهارت شغلی نارزشیابی عملی نصاب سیستم تبادل حرارت و پکیج 3

8- فایل ارزشیابی عملی مهارت شغلی نارزشیابی عملی نصاب سیستم تبادل حرارت و پکیج 4

9- فایل ارزشیابی عملی مهارت شغلی نارزشیابی عملی نصاب سیستم تبادل حرارت و پکیج 5

فایل های رایگان

- دانلود رایگان سوالات نسیستم تبادل حرارت و پکیج شوفاژ گازی:

سوالات پکیج شوفاژ گازی

 

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش نسیستم تبادل حرارت و پکیج شوفاژ گازی:

استاندارد آموزش تعمیر پکیج شوفاژ گازی

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش نسیستم تبادل حرارت و پکیج شوفاژ گازی:

استاندارد آموزش تعمیر لوله کش پکیج شوفاژ گازی

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از سوالات را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

آشنایی با شغل نصاب و تعمیرکار سیستم های تبادل حرارت و پکیج شوفاژ گازی

شرح استاندارد آموزش شغل تعمیر پکیج شوفاژ گازی:

استاندارد آموزشی «نصب، راه اندازی و تعمیر پکیج شوفاژ گازی»، یکی از شایستگی های شاخه گرمایش از رشته تأسیسات حوزه صنعت می باشد که از عهده کارهای 1 - آماده سازی وسایل و تجهیزات جهت نصب و راه اندازی پکیج شوفاژ گازی، 2 .نصب و راه اندازی پکیج شوفاژ گازی، 3 . سرویس و نگهداری، عیب یابی و رفع عیوب پکیج شوفاژ گازی، و 4 .تمیز کردن محوطه کار در پکیج های شوفاژ گازی محفظه احتراق باز - بسته و چگالشی برمی آید. این شایستگی با مشاغل نصاب، راه انداز و تعمیرکار در تأسیسات گرمایش در ارتباط است.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی) تعمیر پکیج شوفاژ گازی:

- نصب، راه اندازی و تعمیر پکیج شوفاژ گازی، یک بخش مستقل از تأسیسات گرمایشی از رشته تأسیسات حوزه صنعت می باشد. در این بخش، آماده سازی وسایل و تجهیزات، نصب و راه اندازی، تست و آزمایش عملکرد، سرویس و نگهداری، عیب یابی و رفع عیوب پکیج های شوفاژ گازی محفظه احتراق باز (دیواری و زمینی)، محفظه احتراق بسته و چگالشی انجام می گیرد.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Install, commission and repair of Combi-boilers-

 

شرح استاندارد آموزش شغل لوله کش پکیج شوفاژ گازی:

استاندارد آموزش شغل« لوله کش، نصاب و تعمیر کار سیستم های تبادل حرارت و پکیج شوفاژ گازی»، در شاخه گرمایش از رشته تاسیساتدر حوزه صنعت میباشد که از شایستگی های 1، نقشه خوانی و متره و برآورد هزینه در تاسیسات سرمایشی و گرمایشی، 2. لوله کشی لوله های پلیمیری تلفیقی (چندلایه)، 3. لوله کشی لوله های پلی آتیلن تک لایه PEX، 4. نصب، راه اندازیو تعمیر سیستم های تبادل حرارت و 5. نصب، راه اندازی و تعمیر پکیج شوفاژ گازی تشکیل شده است. این شغل با حرفه لوله کش، نصاب، تعمیرکار و ناظران تاسیسات گرمایشی در ارتباط می باشد.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی) لوله کش پکیج شوفاژ گازی:

-لوله کش، نصاب و تعمیر کار سیستم های تبادل حرارت و پکیج شوفاژ گازی، در بخش تاسیسات گرمایشی بازار کار وظایف لوله کشی شبکه – لوله، نصب و راه اندازی سیستم های تبادل حرارت و پکیج شوفاژ گازی و عیب یابی و رفع عیوب مربوطه را برحسب نقشه، دستورالعمل ها و کاتالوگ های شرکت های سازنده و مقررات ملی ساختمان انجام می دهد.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Plumber,installer and repairer of heat exchange systems and combi-boiler