تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات متصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی فنی و حرفه ای

قیمت خرید این کالا
17,800 تومان
خرید و دانلود کالا
فرمت : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهارگزینه ای پاسخنامه : ندارد
نوع سوالات : ادوار گذشته تعداد کل سوالات : 30 سوال
کد محصول : FH121 کد استاندارد : 5414203002001
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.34Mb
محصول سوالات آزمون ادواری متصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی حاوی اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای با فرمت PDF می باشد و قابلیت پرینت نیز دارد.
توضیحات

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل متصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی با کد استاندارد ۵۴۱۴۲۰۳۰۰۲۰۰۱ در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل ۳۰ نمونه سوال برای آمادگی در امتحان متصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی متصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در 1396/11/14 با کد استاندارد 5414203002001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش متصدی خدمات حفاظتی:

استاندارد آموزش متصدی خدمات حفاظتی

 

- راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 

- دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

نکات

- تمامی موارد ذکر شده در بخش محتویات بسته، در این محصول موجود میباشد.

آشنایی با شغل تصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی

شرح استاندارد آموزش شغل:

شغل متصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی یکی از مشاغل حوزه خدمات گروه اداری است و شامل اجرای مقررات و آیین نامه در حوزه کاری انتظامات، بکارگیری ضوابط ایمنی و بهداشت و انجام کمکهای اولیه در حوزه حفاظتی و مراقبتی، تمرین آمادگی جسمی و روحی در برابر حوادث شغلی، بررسی محیط جغرافیایی کار در حوزه حفاظتی و مراقبتی و عوامل موثر آن، اجرای صحیح ماموریت در پست های تعیین شده، حفظ و نگهداری از اطلاعات در حوزه ماموریت، استفاده از تجهیزات فردی حفاظتی و مراقبتی حین کار، پیشگیری از سرقت و مدیریت آن، کنترل ورود و خروج افراد، وسایل و اقلام، کنترل و مدیریت خطر در گشت و حفاظت فیزیکی، تهیه گزارش کار می باشد.

 

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی):

این استاندارد به روش هایی که موجب حفظ و حراست از اموال دولتی، اماکن، تاسیسات و یا ایجاد مقررات انتظامی می شود می پردازد.

 

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی):

Security Guards