دانلود رایگان سوالات متصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات متصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۳۳,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
30 سوال
کد استاندارد
5414203002001
کد محصول
FH121
تعداد صفحات
4
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل متصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی با کد استاندارد 5414203002001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 30 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان متصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1- اصل سوالات آزمون کتبی متصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در تاریخ 1396/11/14 با کد استاندارد 5414203002001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش متصدی خدمات حفاظتی:

استاندارد آموزش متصدی خدمات حفاظتی

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل تصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی

شرح استاندارد آموزش شغل: شغل متصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی یکی از مشاغل حوزه خدمات گروه اداری است و شامل اجرای مقررات و آیین نامه در حوزه کاری انتظامات، بکارگیری ضوابط ایمنی و بهداشت و انجام کمکهای اولیه در حوزه حفاظتی و مراقبتی، تمرین آمادگی جسمی و روحی در برابر حوادث شغلی، بررسی محیط جغرافیایی کار در حوزه حفاظتی و مراقبتی و عوامل موثر آن، اجرای صحیح ماموریت در پست های تعیین شده، حفظ و نگهداری از اطلاعات در حوزه ماموریت، استفاده از تجهیزات فردی حفاظتی و مراقبتی حین کار، پیشگیری از سرقت و مدیریت آن، کنترل ورود و خروج افراد، وسایل و اقلام، کنترل و مدیریت خطر در گشت و حفاظت فیزیکی، تهیه گزارش کار می باشد.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): این استاندارد به روش هایی که موجب حفظ و حراست از اموال دولتی، اماکن، تاسیسات و یا ایجاد مقررات انتظامی می شود می پردازد.

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Security Guards

جهت آشنایی بهتر با متصدی خدمات حفاظتی و مراقبتی و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این رشته شغلی سازمان فنی و حرفه ای میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

آشنایی با متصدی خدمات حفاظتی


بدون دیدگاه